Pamięć

Pamięć , czyli miejsce przechowywania informacji może być w kilku miejscach w zależności od jej sposobów działania. Według obecnej wiedzy, jest zgromadzona w głowie i w zależności od wielkości głowy, jest obecna bądź jej nie ma. Natomiast według instrukcji eksploatacji ciała człowieczego sprawa wygląda trochę inaczej.

Bardzo szybka pamięć jest umieszczona w Enigmie na poszczególnych procesorach, zewnętrzna możliwa do przenoszenia jest zapisana na “książeczkach” (taśmach), oraz główna – znajduje się na ciele w formie taśmy, przebiegającej przez pierś od barku na przeciwległe biodro, wokół pasa na przeciwny bark przecinając plecy i znowu przez pierś do przeciwnego biodra itd. oplatając ciało, i tworząc krzyż na piersi i plecach. Taki wzór jest noszony przez kapłanów katolickich i prawosławnych. Pamięć obrazuje opis Syna Człowieczego przepasanego przez pierś złotym pasem Obj.1,13, ( nie należy mylić z pasem wokół bioder, który służy do innych celów ). Na poziomie kości biodrowej i obojczyka znajdują się elementy zapisu i odczytu.

Sceny walki Jakuba z aniołem, w wyniku której zaczął utykać na lewe biodro Ks. Rodz.32,25 – 32, jest momentem założenia jednego z elementów odczytu i od tej chwili całe jego pokolenie korzysta z zapisanych tam informacji potrzebnych w otwieranej przez niego epoki. W wypadkach słabo zbudowanego ciała, które nie daje odpowiednich osłon, duża aktywność elementu na lewym biodrze może powodować uszkodzenie procesów metabolicznych w tym rejonie, co objawia się guzami złośliwymi i niezłośliwymi jelita grubego.

Jak wiemy z własnych doświadczeń zapisane informacje w pamięci ulegają zapominaniu – taśma zostaje wyczyszczona z informacji przez proces ich zjadania przez element znajdujący się na ramieniu, gdyż jest to energia zasilająca pewnego Stwora, który spełnia zadanie Systemu Operacyjnego.

Taki był sposób zmiany prawa własności w dawnych obyczajach, że zdejmował człowiek swój sandał (kształt nerki ) i dawał drugiej stronie, która go przykładała do swego biodra Ks.Rut 4,7, następowała zmiana zapisu do nowej pamięci. Był to również gest przysięgi “połóż, proszę, rękę swoją na biodro moje i okaż mi miłość i wierność: nie pochowaj mnie w Egipcie” Ks.Rodz.47,29.

Od najdawniejszych czasów znano wszystkie mechanizmy rządzące działaniem człowieka, lecz niemożliwym było zobrazowanie pojęcia informacji i jej przetwarzania. Cała wiedza została przekazana w symbolach i ich powiązaniu.

Okres średniowiecza niesie olbrzymią ilość wiedzy na ten temat, która zostaje zakodowana w rycinach, malowidłach, architekturze i przekazach, aby przetrwała do czasu kiedy będzie można ją zrozumieć, posługując się nowo odkrywaną wiedzą na temat człowieka i otaczającego go świata. Okres ten równocześnie niesie taką samą ilość głupoty, nietolerancji, zła i nienawiści, gdyż nawet nie chciano skorzystać ze wskazań Pisma Sw. np. o zakazie zabijania i to bez względu na przyczynę, “Wszyscy bowiem, którzy miecza dobywają, od miecza giną” Mat.26,52.

socialf socialt socialg socialy
Najcześciej czytane
Globalne trenedy 2014
Na całym świecie, nieufność obywateli zamieniła się w powszechną pogardę... Wiecej
Reiki
Metody Reiki nie można oceniać wg kryteriów naukowych... Wiecej
Jak widzieć aurę
AURA jest subtelną otoczką wokół ludzi, zwierząt, minerałów... Wiecej
Psychotronika
Wszyscy rodzimy się obdarzeni zdolnościami parapsychicznymi... Wiecej
Facebook