Skocz do zawartości


Zdjęcie

KAMUFLAŻ NASA W SPRAWIE KSIĘŻYCA


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 tarwan

tarwan

    Administrator

  • Administrators
  • 96 postów
  • LocationSpace

Napisany 12 December 2013 - 01:40 PM

W artykule opublikowanym w kwietniu 1995 roku przez byłego dyrektora ds. łączności NASA, Maurice'a Chatelaina, znalazła się rewelacja mówiąca, że misja księżycowa Apollo znalazła na Srebrnym Globie kilka “tajemniczych geometrycznych struktur nienaturalnego pochodzenia".

Donna Tietze, która pracowała w trakcie misji księżycowych Apollo jako technik ds. fotografii w Ośrodku Kosmicznym NASA im. Johnsona w Houston, powiedziała 6 maja 1995 roku na antenie waszyngtońskiego radia WOL-AM, że jej praca polegała na zamalowywaniu przy pomocy aerografu NOLi widniejących na fotografiach wykonanych na Księżycu przed udostępnieniem ich przez NASA opinii publicznej. Inny były astronauta, dr Brian O'Leary, złożył 18 września 1994 roku na Międzynarodowym Forum Nowej Nauki w Fort Collins w Kolorado następujące oświadczenie:

“Przez blisko 50 lat rząd Stanów Zjednoczonych utrzymywał w tajemnicy przed opinią publiczną informacje na temat NOLi i kontaktów z obcymi istotami". Beznamiętnym głosem stwierdził wprost: “Jesteśmy w kontakcie z obcymi cywilizacjami..." Brak jakichkolwiek informacji na ten temat skomentował następująco: “Ukrywanie informacji o NOLach i pozaziemskich cywilizacjach od co najmniej 47 lat odbywa się prawdopodobnie pod dyktando elit z CIA, NSA, DIA i innych temu podobnych organizacji. Okazuje się, że owa niewielka grupka potrafi bardzo dobrze utrzymywać wszystko w tajemnicy... Ci, którzy badali bliżej tę bestię o głowie hydry, są głęboko przeświadczeni, że afery Watergate czy Irangate przy tym Kosmicznym Watergate w sprawie NOLi, obcych istot, kontroli umysłów, inżynierii genetycznej, darmowej energii, napędu antygrawitacyjnego to zaledwie przedszkolne wprawki.


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników