Skocz do zawartości


Zdjęcie

ROCKEFELLER l UFO


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 tarwan

tarwan

    Administrator

  • Administrators
  • 96 postów
  • LocationSpace

Napisany 12 December 2013 - 01:40 PM

ROCKEFELLER l UFO

W roku 1993 Laurance Rockefeller, pasjonat zjawiska UFO, wspomagany przez swojego konsultanta do sprawach NOLi, doktora filozofii i emerytowanego żołnierza Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, komandora Scotta Jonesa, niegdyś błyskotliwego oficera wywiadu, rozpoczął kampanię pod hasłem “Inicjatywa Białego Domu", która miała na celu nakłonienie ówczesnej administracji do szybkiego ujawnienia opinii publicznej posiadanych przez rząd informacji na temat NOLi i wizyt istot pozaziemskich.

Rockefeller i Jones spotkali się w marcu 1993 roku z naukowym doradcą Clintona, drem Johnem Gibbonsem, i przedstawili mu analityczną monografię “Matrix of UFO Belief". 4 lutego 1994 roku.

Rockefeller ponownie spotkał się z drem Gibbonsem w Białym Domu. Jak podaje pewne wiarygodne źródło, prezydent Clinton wyraził po nim wstępną zgodę na “Inicjatywę Białego Domu", wskutek czego Gibbons otrzymał zadanie dowiedzenia się wszystkiego, co się da, o NOLach.

Zadane niedawno w oparciu o Ustawę o Wolności Informacji i drowi Gibbonsowi pytanie ujawniło, że prowadził on rozległą korespondencję poświęconą NOLom z Laurance'em Rockefellerem, drem Scottem Jonesem, wysoko postawionymi osobami z sił powietrznych, byłym pracownikiem biura badań nad NOLami rządu francuskiego (GEPAN), drem Jacques'iem Vallee, oraz byłym Sekretarzem Obrony, Melvinem Lairdem. Sekretarz Obrony Laird jest również autorem listu (który widziałem na własne oczy) do obejmującego urząd w administracji Clintona Sekretarza Obrony Lesa Aspina zawierającego propozycję wyjaśnienia kwestii NOLi. W kwietniu 1995 roku dr Jacques Vallee odbył rozmowę z naukowym doradcą Białego Domu drem Gibbonsem na temat jego wiedzy o zjawisku NOLi.

W czasie weekendu w dniach 19-20 sierpnia 1995 roku Laurance Rockefeller podejmował prezydenta Clintona na swoim ranczo w Grand Tetons w Wyoming. The New York Daily News napisał potem, że Rockefeller naciskał na niego, aby rząd otworzył swoje archiwa dotyczące NOLi. Gazeta weszła w posiadanie listu Laurance'a Rockefellera do drą Johna Gibbonsa, w którym Rockefeller stwierdzał, że rząd musi skończyć z trwającym ponad 40 lat zaprzeczaniem w sprawie istnienia NOLi. Laurance Rockefeller sfinansował ostatnio badania dotyczące aktywności NOLi, w których brali udział między innymi trzej byli astronauci


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników