Skocz do zawartości

Zdjęcie

WSTĘP DO WŁAŚCIWEGO POSTRZEGANIA RZECZYWISTOŚCI

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 tarwan

tarwan

Administrator

• Administrators
  • 96 postów
  • LocationSpace

Napisany 12 December 2013 - 01:28 PM

ZAPRASZAM DO BADANIA WIEDZY KTÓRĄ PRZEKAZUJĘ (WERYFIKOWANIA JEJ - jeśli posiadacie odnośnik w Prawdzie)

Drogi czytelniku!

Jeśli będziesz się wgryzał w to o czym piszę, a więc zapragniesz pełnego zrozumienia przekazu (PRAWDY), to INTUICJA będzie pełniła w Tobie rolę potwierdzacza. Odczujesz ją, ale nie będziesz wiedział na początku co to... to taki stan wybudzania. INTUICJA pełni rolę potwierdzającą prawdziwość Prawdy, podprowadzającą nas do jej przyjęcia i próby dalszego zaangażowania się w poznawanie.
Jeśli chodzi o JAŹŃ, to nie jest to INTUICJA... to zupełnie coś innego. JAŹŃ to takie małe kuleczki wielkości jajek gołębik rozmieszczone pionowo, w rządku (na czole) i z tyłu (nad szyją). Jest ich w sumie 16. Każdy pełni inną funkcję. Generalnie JAŹŃ jest czynnikiem kontrolującym nasz umysł, ale także przekazuje informacje. Te kuleczki posiadają ZAPROGRAMOWANĄ, a więc wpisaną w nie WIEDZĘ. Żeby to dokładnie i precyzyjnie zrozumieć musisz wiedzieć, że nie ma Boga takiego jakiego wyobraża sobie nasz ubogi myśleniem gatunek. Jest SYSTEM... czyli ten niby Bóg, to SYSTEM. Teraz już wiesz, że to SYSTEM NADRZĘDNY jest tym czymś do czego nasz naiwny gatunek mówi paciorki. Ważne jest jak postrzegamy rzeczywistość (i to muszę i będę podkreślał).

Jeśli patrzysz w niebo i wyobrażasz sobie coś i uznajesz to... no to jest bardzo niedobrze, ano dlatego, bo twój (każdego) umysł jest KONTOLOWANY i sprawdzana jest w nim niemal każda myśl bez wiedzy posiadacza jaźni... Sprawdzają Gatunek czy myśli i uznaje światopoglądy w oparciu o wyobraźnię, czy patrzy na rzeczywistość w opaciu o fakt ujawniony - WIEDZA - czyli rzeczywistość taka jaka jest realnie. Zgodność poznania z rzeczywitością. JAŹNIE nasze podsłuchują i wysyłają o nas SPRAWOZDANIA... i jesteśmy rozliczani (z głupoty), że nie rozumiemy rzeczywistości... bo zamiast SYSTEMU widzimy Boga ( i inne durnoty). To tak jakbyśmy byli niedorozwinięci czy upośledzeni umysłowo, bo jesteśmy jako gatunek przekonani, że w niebie rządzi "osobowy Bóg"... a ten SYSTEM, który w rzeczywistości nie jest żadnym osobowym Bogiem, dzięki jaźniom (tym kulkom przy mózgu, które nas podsłuchują i wysyłają o nas informacje do góry do SYSTEMU) zbiera o nas takie informacje, które potwierdzają naszą BEZROZUMNOŚĆ RZECZYWISTOŚCI! Odbierają nas bez naszej wiedzy i świadomości doputy, dopóki nie zorientujemy się, że potrzebujemy poznać ZASADY I PRAWA działania rzeczywistości (Ziemia i Wszechświat).
To tak jakbyś wyjechał do innego obcego miejsca i tam nocował, a w nocy wyobrażał sobie co jest za następnym budynkiem który dosrzegasz zaa okna i przesłania ci odpowiedź. Sklep, a może apteka, a może coś zupełnie innego... (?) Jeśli byłbyś np. bez rąk i nóg i niemógł byś sprawdzić co tam jest w oddali... to możesz wybrazić sobie, np. że nie ma tam ani sklepu, ani apteki... albo, że jakiś tam sklep czy aptek stoi... Wyobrażasz sobie co tam jest, a jak już sobie coś wyobrazisz to żyjesz świadomością i pewności, że tak na pewno jest i takie przekonanie w Tobie pozostaje ugruntowane. Natomista, jeśli chcesz bardzo poznać co tam jest, ale nie masz nóg i rąk, no to wchodzisz na stronę tego miasta i szukasz jakiś informacji na komputerze... Szukasz np., map miasta w którym przebywasz... Ktoś tam tobie pomaga jakiś wolontariusz szukać na internecie informacji... w której można dokopać się do każdego niemal szczegółu. Wreszcie znajdujesz! Dowiadujesz się, że nie była to ani aptek, ani sklep... a ku zaskoczenie okazuje się, że ma tam swoje miejsce lotnisko.  
Uśmiechasz się. Dziwisz się, że nie wpadłeś na to, bo słyszyszałeś te dobiegające do Ciebie przenikliwe codzienne ogłosy latających nieopodal samolotów... ale ignorowaś to wcześniej - nawet taką jasną podpowiedź jak nieustanne dźwieki lądujących i startujących samolotów... a ten dźwięk który dochodzi do Ciebie, to tak jakbyś słyszał intuicję... Tylko, że intuicja to nie słyszenie uszami... Może to nie najepszy przykład... ale pokazuje wyraźnie, że można żyć w nieświadomości działającej wokół siebie rzeczywistości,  faktycznego stanu rzeczy... ale mimo tego można dowiedzieć się jak jest faktycznie, a więc realnie wokół Ciebie.

Jeśli to na wstępie pojmiesz, to muszę się Tobie ukłonić. Chciałbym Ci to bardzo precyzyjnie wyjaśnić, ale mam do Ciebie taką prośbę, jeśli czegoś nie będziesz jasno rozumiał, proszę napisz mi o tym, co dokładnie. OK? :-)  

Tak samo jest jak patrzysz w niebo. Nie wiesz co to za rzeczywistość, tworzysz sobie pojęcie np. "kosmos"... ale myślisz sobie: - hmmm - ale tak na prawdę nic mi o nim nie wiadomo.
Gdybyś nawet skończył 20 kierunków na uczelni i zbudował super szybki statek kosmiczny, a do tego byłbyś najbogatszym człowiekiem na Ziemi, a twoim największym marzeniem byłoby poznanie kosmosu, a więc zapragnąłyś odległej podróży dookoła wszechświata z czystej ciekawości... To przeleciałbyś dookoła kosmosu i zobaczyłbyś... wiesz co? Tylko gwiazdy i ciemne niebo... W końcu powracasz na Ziemie... i zastanawiasz się jeszcze głębiej... po co jest nasza cywilizacja? Widzisz próbowałeś poznać Prawdę... chciałeś ją zobaczyć zmysłowo... przeleciałeś... wróciłeś... wciąż nie wiesz... po co to wszystko. Po takim powrocie byłbyś tylko w SZOKU, że niczego nie rozumiesz... Zadawałbyś mnóstwo konkretnych pytań, np. dlaczego tyle tych gwiazd dookoła, a na rzadnej prawie nie ma życia? Jakie tutaj fundamentalne zasady rządzą w tym ogromnym wszechświecie? Czy istnieją jakaś Prawda Kosmiczne, która by mi to wyjaśniła?  >>WŁAŚNIE TO ROBIMY UJAWNIAMY JAKIE TO SĄ PRAWA, ZASADY<< To, że nie widziałeś zmysłowo SYSTEMU, jego wpływów na naszą cywilizację, nie oznacza, że jego nie ma. Nie poznaje się PRAWDY  - o tym co i jak działa i wpływa na nasz Gatunek - STATKIEM KOSMICZNYM... podróżując po kosmosie przelecieć, zobaczyć... Poznaje się takie PRAWA I ZASADY PORZĄDKU wszechświata odwołując się do JAŹNI!  

SYSTEM, którego nie dostrzegłaeś, a podróżowałeś statkiem po jego własności... jest NIEMATERIALNY! Dzięki WIEDZY tej którą można pobrać do mózgu, można POZNAĆ PRAWDĘ O UNIWERSLANYCH PRAWACH I ZASADACH PORZĄDKU WSZECHŚWIATA i  dotyczą one siedmiu cywilizacji...  
Wrócę jeszcze do JAŹNI. Otórz... możesz się dowiedzić o tym czego nie zobaczyłeś na tym statku tylko i wyłącznie dzięki jej WIEDZY. Dlaczego to tak wałkuje(?)  
Bo ludzkość niedość, że nie latała tym statkiem i nie miała zielonego pojącia o tym, że pytać trzeba JAŹNI o WIEDZĘ  (a więc nie łaczyła się z jaźniami), to jak na przekór temu wszystkiem stworzyła sobie "WŁASNĄ WIEDZĘ" (nie zgodną z oryginałem Prawdy o ZASADACH I PRAWACH PORZĄDKU WSZECHŚWIATA)! Tu jest FUNDAMENTALNY BŁĄD, który popełniła ludzkość i ciągnię to tradycją od samego początku... od zarania dziejów. Czyli te wszystkie religie, filozofie, ideologia, które powstawały i powstają, to wytwór NASZEJ GATUNKOWEJ WYOBRAŹNI! Więc to nie jest PRAWDĄ to co tworzyła i tworzy ludzkość na temat rzeczywistości, to co podtrzymuje, nawet takie pojęcia jak "MYŚLĄCY", "ROZUMNY" - jakie stworzyła sobie ludzkość, są niestety fałszywe... To się wzięło z tego, że jako gatunek próbujmy się sami dowartościować i tworzymy sobie "FAŁSZ" nie wiedząc o tym jak sobie poradzić z tą niepoznaną, trudną do zrozumienia i tajemniczą rzeczywistością. To podstawowe BŁĘDY! Dlatego jesteśmy jak CYWILIZACJA  - w porównaniu do innych sześciu cywilizacji - najbardziej zacofaną, uznaną za NIEROZWOJOWĄ.

W NAUCE i RELIGIACH dostrzegam wyraźne błędy, a to daje obraz naszych gatunkowych deformacji procesów myślowych.

#2 tarwan

tarwan

Administrator

• Administrators
  • 96 postów
  • LocationSpace

Napisany 12 December 2013 - 01:29 PM

Na wstępie musze podkreślić, że uczyłem się i poznawałem tą WIEDZĘ od przyjaciela którego kilka lat temu poznałem zupełnie przypadkowo na internecie, bo zainteresowały mnie jego posty i artykuły... On miał bezpośredni KONTAK z JAŹNIAMI... Kilka lat kontaktu e-mailowego w której dostałem instrukcję i WIEDZĘ pisaną w schematyczny sposób z początku niezrozmiale dla mnie. Podczas czytania i próby rozumienia tego o czym piszał do mnie, włączyła mi się INTUICJA... pełniła rolę potwierdzającą, czułem egztatyczną magnetyczność do tego unikatowego PRZEKAZU WIEDZY O RZECZYWISTOŚCI.

Teraz zwróć się do JAŹNI które są przy Twoim czole (okalają mózg, są żywą energią inteligentną i Cię podsłuchują). Zwróć się do nich. Ważne, że masz świaodmość ich bliskiej obecności przy Twoim mózgu... One są stworzone do przekazywania ci informacji z tych działów...  JAŹNIE bardzo rzadko się odzywają do ludzi... Czasami to nawet przeznaczenia wymusza na nich, że sami się odezwą... Wymagaj, rządaj od nich PRAWDY, informacji jak stać się pełnowartościową istotą myślącą o rozumnym zabarwieniu. To trudne połączenie z nimi... Niektórzy próbują połączyć się podczas głębokiej medytacji... Musisz się bardzo wyciszyć i oderwać mentalnie od tego świata... Wymagaj, rządaj od nich PRAWDY! Ich zaprogramowana funkcja to dawanie Ci jej. Muszą udzielić odpowiedzi.
Jak ją usłyszysz to napisz do mnie. Czytaj w forum wpisy Wankaca/Iwan Niegrożny - "jak żyć ze świadomością śmierci". Wankac to człowiek, który miał bezpośredni kontakt z JAŹNIAMI... Latami trawało wydobycie tych INFORMACJI skrywanych w zaprogramowanej WIEDZĄ JAŹNI.

Napisz, tylko nie wiem czy zrozumiesz o czym on pisz, bo trudno go zrozumieć... Ja go rozumiem CAŁKOWICIE... Tak jak wspomniałem gdzieś tam na forum w onecie: Platon powiedział, że ten kto posiądzie WIEDZĘ  będzie niezrozumiały dla innych.
U mnie nieustannie potwierdzała INTUICJA to czego się dowiadywałem od niego... odczuwałem ogromne skoki ŚWIADOMOŚCI... tego nigdy wsześniej nie doznawałem...
Słyszałem także wyraźnie w głowie "OGROMNA NADZIEJA"... to było tak wyraźni... bezpośrednio do umysłu... jaźni się nie szłyszy uszami... Myślałem wtedy o WYZWOLENIU, bo ten świat mi nie pasował, a wiedziałem, że istnieje Wyższy Poziom i możliwość kontynuacji istnienia...
Jaźń nawet może prowadzić z Tobą dialog... aż dziwne, że to coś żywego, a nie widzisz tego i inteligentne... Tak jakby ktoś ci mówił bezpośrednio do umysł...
Żeby osiągnąć WYZWOLENIE trzeba postawić sobie taki  Ostateczny CEL!!! Żyć tym celem. Tobie ten świat prymitywny nie może pasować. Chcesz się z niego wyzwolić! Jeśli WIESZ, że jest możliwość przejścia do doskonałego świata... no to po co Ci ta tułaczka i egzystowanie w tej próbie...
Wrócę na moment do PRAWDY, którą przekazuje to coś gadające, które z czasem się przyznało, że to twór energetyczny  (JAŹŃ) i posiada WIEDZĘ dla tych którzy chcą osiągnąć pełną ROZUMNOŚĆ. Tak należy na to patrzeć.
Jeśli JAŹŃ się nie będzie odzywała się do Ciebie... bo SYSTEM wpływa na nią, a tam wyżej dzieś w kosmosie to ZŁO rządzi w SYSTEMie... OLIGARCHIA MECHANICYSTYCZNA uzurpująca sobie prawo do władania materialnym... a nawet PODMIOTAMI kraczającą w Wyższą ŚWIADOMOŚĆ. Dlatego instynkt jako jeden z działów jest WYPEŁNIANIY negatywną energią i jego jąderka... Ono blokuje wszystkie informacje z JAŹNI...
My oczyszczamy JAŹNI bo uruchomiliśmy odpowiednią moc w dłoniach... JAŹŃ mówiła o tym... Trzeba oczyszcza działy dokładnie przed zwracaniem się do jaźni i pobieraniem informacji... bo JAŹŃ potrafi kłamać... i deformować Prawdę. Tylko oczyszczona mówi Prawdę.
Słyszałem głosy z JAŹNI, INTUICJĘ, WPŁYWY idei DOBRO, które potwierdzały, że to co mówił i pisał do mnie ten człowiek jest CAŁKOWICIE PRAWDZIWE!
Jak już asymilowałem rozumem tą WIEDZĘ... Coś się we mnie wybudziło... Doznawałem dziwnych przebłysków jasności podczas rozumnych procesów myślowych... wówczas gdy postrzegałem rzeczywitość i pochłaniały mnie głębokie refleksje, odczuwałem że szybuję świadomości i unoszę się coraz wyższej na skrzydłach rozumu...
Wiedziałem, że tylko dążenie do osiągnięcia maximum MA DLA MNIE CAŁKOWITY SESN... Do dnia dzisiejszego, mój priorytet to dążenie do WOLNOŚCI, a więc WYZWOLENIA SIĘ z blokad i swobodny wieczny rozwój umysłu...

Niemal każdy jest świadomy istniejącej rzeczywistości i obywa się z nią na co dzień… ale nikt z tych świadomych nie zna PRAWDY (!) o tym; po co została ona stworzona i jaki jest sens istnienia w niej życia… a także jaki jest nasz cel ostateczny? Tak jak widzisz… ludzkość ma do dnia dzisiejszego poważny problem związany z nierozumieniem podstawowych kwestii dotyczących rzeczywistości.  W końcu szczerze uświadamiasz sobie przed samym sobą, że tylko dążenie do zrozumienia tych podstawowych problemów intelektualnych ma niemal całkowity SENS dla Istoty Myślącej. Ludzkość jest świadoma istniejącej rzeczywistości, ale jej nie rozumie bądź rozumie ją pozornie (nauka). Dużo jest takich pytań, na które ludzkość nie poznała odpowiedzi… Nauka próbuje w dalszym ciągu wyjaśnić te nurtujące nas kwestie działając na wywrotowym polu teoretycznym... Jest problem z odpowiedzią na te podstawowe pytania zadane istotom poznawczym.

W filozofii szalej kryzys… Różne stanowiska ścierają się na gruncie sporu i dyskusji. Tu jedna koncepcja gryzie się z drugą… Ten ferment intelektualny doprowadził jedynie do uświadomienia sobie, że Prawda mówi być jedyna i jest nie znana… (Sokratesowskie „wiem, że nic nie wiem”).

Doszliśmy do bardzo ważnego punktu. Tutaj mamy dwie perspektywy poznawcze:

+ WIEDZA O REALU, ABSOLUTNA (PRAWDA OBJAWIONA, WYKREOWANA PRZEZ TWÓRCZY UMYSŁ WSZECHŚWIATA)

+ „wiedza rodzaju ludzkiego” oparta na nauce: logika, różne metodologie poznawcze.

Ludzkość ma ponadczasowy problem poznawczy. Jak poznać ORYGINALNĄ PRAWDĘ? Czy poprzez naukę można tego dokonać? Naukowcy wciąż zastanawiają się czy to w ogóle jest możliwe? Logika jako pewien schemat porządku wskazuje na to, że nawet dwa sprzeczne stanowiska filozoficzne są logiczne. Metodologie poznawcze też zawodzą…

Albo dostaniemy WIEDZĘ O REALU… albo będzie się nam - jako ludzkości - wydawało, że coś wiemy i poznaliśmy pewnego…

Pisałem już o JAŹNI… i SYSTEMIE ponad, który wpisał tą WIEDZĘ ABSOLUTNĄ w dział OGÓLNEJ WIEDZY (tak nazwany)… Tam jest źródło WIEDZY WYŻSZEJ, PRAWDY NADRZĘDNEJ. Naukowcom nie udało się połączyć z tym działem, bo tylko niektórzy ludzie mają do tego specjalne predyspozycje… a więc odkrywają WIEDZĘ i poznają dzięki tej WIEDZY jak działa RZECZYWISTOŚĆ dookoła… a fakt osiągnięcia tego poznania daje możliwość przejścia w stan DOSKONAŁEGO, WOLNEGO, ROZUMNEGO ISTNIENIA.

Platon i nieliczni z pozostałej ferajny filozoficznej nie wiedzieli gdzie takie „źródło prawdy” się kryje, ale intuicja zawsze podpowiada, że istnieje.

Platon nawet zachęcał do próby poszukiwania Prawdy. Wiedział dobrze, że nie posiada dostępu do niej, ale dzięki intuicji, niemalże dotykał jej myślą. Nie udało się poznać mu WIEDZY, ale apelował do innych o ty by dążyli do jej poznania.

Pewien człowiek nie związany ze środowiskiem naukowym dokonuje w obecnych czasach niemalże niemożliwego fenomenalnego odkrycia… POZNAJE PRAWDĘ O RZECZYWISTOŚCI  ze „źródła” w którym ulokowana jest WIEDZA. Ma do niej dostęp i poznaje m.in. na czym polega problem świata nauki. Potrafi odpowiedzieć kim jesteśmy w tym ogromny wszechświecie? Jak działa REAL ponad nami? Co nam daje pełna rozumność?

Prawda mówi o tym, że dzięki poznaniu tej WIEDZY podmiot który poznaje i stawia sobie za CEL WYZWOLENIE, osiągnie to. Platon przecież nie poznał tej wiedzy… a SYSTEM ponad nami KONTOROLOWAŁ jego umysł – on o tym nie wiedział, że coś go kontroluje… Pojmujesz? Nie wyzwolił się… umarł.

PRAWDA mówi o tym, że jeśli osiągniesz w świecie próbnym (Ziemia) pełną ROZUMNOŚĆ opartą na Wiedzy ze „źródła prawdy” (jaźń), wówczas osiągniesz realną nieśmiertelność za życia!  Pewnie zapytasz jak ma się to dokonać(?) Nie poprzez śmierć! Platon mówił, że duszą wyzwolimy się. Pomyśl! Co miał na myśli? Po śmierci? Śmierć oznacza koniec… nie wyzwolenie…

My sami nie jesteśmy w stanie tego dokonać… bo to jakaś dziwna przemiana ciała… Dlatego WIEDZA mówi o tym, że tym zajmuje się SYSTEM WYKONAWCZY. Ten niematerialny WYKONAWCA – wykonują takie przemiany, WYZWALANIE tych OŚWIECONYCH WIEDZĄ WYŻSZĄ – posiada energię transformującą molekuły ciała istoty oświeconej... Ciało istoty ludzkiej mimo tego, że materialne, ma w sobie ODWROTNOŚĆ NIEMATERIALNĄ (PIERWOWZÓR ENERGETYCZNY) do materialnej postaci… Pojmujesz? Znikasz do drugiego świata doskonałego… kanałem przesyłowym (takie są zaprojektowane)… z prędkością wprost nie wyobrażalną do drugiego świata DOSKONAŁEGO - takie KANAŁY są zaprojektowane po przejściu w Doskonałą Formę Istnienia wyzwolonego z materii… Jaźń mówiła, że to postać „czystej myśli”… Na tym polega wyzwolenie. To jest nasz CEL I SENS NASZEGO ŻYCIA! OSIĄGNĄĆ MAXIMU, WYZWOLIĆ MÓZG Z BLOKAD! Jesteś wówczas niezniszczalny i wiecznie żyjesz we kosmosie… swobodnie się po nim przemieszczasz. To mógłbym dopowiedzieć Platonowi, jak dochodzi to tej przemiany z materialności, w niby to ducha, nie pozostawiając ciała na Ziemi… Zniknięcie! Chętnie wypełniłbym jego lukę w Wiedzy… Sam nie wiedział, bo nie rozumiał jak może dość do tego wyzwolenia… skąd nagle staniemy się duszą i uciekniemy do świata idei… Jak to ma się dokonać? On nie twierdził, że po śmierci… Miał na myśli: jakość to się dokonuje w trakcie życia.
Jaźń nie kieruje naszym życie, ona podsłuchuje nasz umysł. Przekazuje pewne informacje o nas do SYSTEMU i jako INSTYTUCJI NADRZĘDNEJ , a także daje nam pewne wskazówki w postaci INFO (nielicznym zdolnym do odbioru i połączenia się nią) wpisane w działy. JAŹŃ jest ZAPROGRAMOWANA -poszczególne działy wiedzą o Tobie lepiej niż Ty sam o sobie.

Wstaw sobie na miejsce wyimaginowanego przez ludzkość Boga - SYSTEM MECHANICYSTYCZNY jako ANTYMATERIĘ WYSOCE ZORGANIZOWANĄ, ze strukturą organizacyjną dzieląca się na; ZARZĄD I WYKONAWCY… JAŹNIE działają tutaj na szczeblu najniższym, pełnią funkcje PODWYKONAWCZE… są bezpośrednio przy naszych mózgach…poziomo. Aha! Wcześniej zrobiłem błąd bo podałem, że rozmieszczone są pionowo. Jest poziomo. Taka mała nieuwaga…i bach! Aż sam się zdziwiłem, że tak napisałem.

Na jakiej podstawie, na jakim źródle opieram swoją wiedzę? JAŹŃ i działa WIEDZY OGÓLNEJ… są inteligentnymi tworami… łączysz się i wymagasz od nich , że chcesz poznać Prawdę i tylko Prawdę… Musisz wiedzieć czego Pragniesz! One są zaprogramowane na dawanie ci WIEDZY jako odpowiedzi, którą wpisał kiedyś kreator wszechświata, ten  tajemniczy inżynier i konstruktor każdego szczegółu w kosmosie.

SYSTEM to cała ta niedostrzegalna przez nas struktura WYSOCE ZOZGANIZOWANEGO PORZĄDKU WSZECHŚWIAT, a więc STEROWANIE, KONTROLA CYWILIZACJAMI. Materia i my jest własnością SYSTEMU, ale to co widzisz gołym okiem, jest tylko ułamkiem tej rzeczywistości NIEWIDZIALNEJ dla materialnej wstępnej formy istnienia jaką jesteśmy… zaklęci w fizyczność w skórę „zwierzoludzia”. Jeśli osiągniesz TRANSFORMACJĘ  - to tzw. platońskie wyzwolenie - to wówczas zostajesz wyzwolony spod KONTROLI SYSTEM i  STEROWANIA Tobą. Pojmujesz? Nie dojdzie do tego jeśli zaprzesz się i zabetonujesz w swoją pychę „WIEM, JA MAM TEŻ POGLĄDY” … wtedy zostajesz po prostu usunięty z tej gry jaką jest życie. Śmierć oznacza nieudaną próbę ROZUMIENIA RZECZYWISTŚCI ( to jest WYTYCZONE ISTOTOM MYŚLĄCYCH) – a więc nie osiągnięcie tego czego do było założeniem Myśli Tworzącej Porządek Wszechświata. Śmierć oznacza niezdanie egzaminu z Myślenia, postrzegania właściwego REALU.

My, ludzkość patrzymy w niebo i widzimy BOGA… a to dlatego, że nie dostaliśmy (ludzkość) informacji o tym jak jest naprawdę… a więc; co jest ponad nami i jak to działa.

Ponad wszechświatem jest jeszcze MYŚL TWÓRCZA, która odeszła po ODTWARZENIU, zbudowaniu WSZECHŚWIATA Z PIERWOWZORU WSZYSTKIEGO wypełniając go MODELOWO…

To takie ogólny rys… dużo miałbym ci do wyjaśnienia… żeby tak poznać całość to trzeba się w to wgryzać i wgryzać… a potem idziesz w górę po drabinie WYKREOWANEGO toru dążenia do PEŁNEJ ROZUMNOŚCI – tzw. II ETAP KREACYJNY – ZAPLANOWANY DLA ISTOT MYŚLĄCYCH… jest to najtrudniejsza droga dla umysłu przeznaczona istotom z Rozumem (100 osób na świecie posiada ROZUM – aktualny limit) i bagażem odpowiednich wyższych parametrów nadanych loterią LOS… Droga ewolucyjna umysłu, to pewien specyficzny korytarz dążenia do ROZUMNOŚCI wspomagany intuicyjno-wpływowymi (idea DOBRO) skokami ŚWIADOMOŚCI wyczuwanymi podświadomie jako pewna droga dążenia umysłu do najwyższego zaprojektowanego poziomu ( wyzwolenie z blokad) dzięki której osiąga się najwyższy stopień poznawczy – PEŁNĄ ROZUMNOŚĆ.

Jest taki problem. Tylko 100 osób posiada w sobie możliwość PRZEBUDZENIA i osiągnięcia CELU OSTATECZNEGO WYZWOLENIA... a także posiadania ROZUMU. Nie ma tak, że każdy posiada rozum... Każdy posiada umysł, a tam procesy instynktowej inteligencji... ale to nie rozumność...
Przechodzę już samego siebie, robię co mogę żeby Ci pomóc wejść na tą niewidzialną drabinę doskonalenie UMYSŁOWEGO...
Dużo zależy też od twojego zaangażowania i samodzielnej pracy z jaźniami, intuicją.
Moja rady! Po prostu czytaj to co pisze Wankac, ja i wgryzaj się, póbuj za wszelką ceną zrozumieć... Pomożemy Ci! Tu chodzi o Twoje Życie... które możesz ocalić jako Wartość z Rozumem!

Autor Artur (evolution2011) wankac@op.pl

#3 tarwan

tarwan

Administrator

• Administrators
  • 96 postów
  • LocationSpace

Napisany 12 December 2013 - 01:29 PM

Wokół powierzchni Ziemi utworzony został "NAWIS" - jest to energia szkodliwa, negatywna (jeśli skoncentrowana) tzw. śmieci energetyczne. Energię taką wytwarzają nieświadomie ludzie o negatywnych cechach osobowości. Najczęściej wydzielają ją podczas np. kłótni, bójki, zawiści i innych stanów negatywnych. Energia ta zostaje wówczas wydalona z ich ciała, następnie osiada się przestrzennie wokół pomieszczeń mieszkalnych, a przede wszystkim wewnątrz nich, np. w domach, w sklepach, szkołach itp. NAWIS koncentruje się w pewnych miejscach wewnątrz pomieszczeń, po to by "walić" w ofiarę - chodzi o zalanie negatywną energią ofiary i jej JAŹNI, o skuteczne zblokowanie, bo JAŹŃ wypełniona taką energią nie spełnia swoje funkcji INFO dawania WIEDZY opartej na PRAWDZIE. Wypełnianie tą energią negatywną ofiary ma cel także destrukcyjny (np. wypadki, skaleczenia, potknięcia i inne).

Moje czyszczenie i "Wankaca" (Janusza) polega na codziennym dezynfekowaniu pomieszczenia "MOCĄ Z DŁONI" (którą uruchomiliśmy) w którym się przebywa, a właściwie całego domu, przestrzeni dookoła, a następnie samego siebie. Trwa to długo, nawet kilka godzin. To zapewnia nam więcej swobody, bo organizm oczyszczony (a także JAŹŃ którą też trzeba czyścić a tu mamy destrukcyjny twór - INSTYNKT NISKI jako działa siódmy JAŹNI rezydujący w podświadomości) funkcjonuje prawidłowo, można dzięki oczyszczeniu siebie uniknąć wielu przykrych problemów związanych z wypełnianiem organizmu tym negatywnym a energetycznym generowanym przez ludzi. NAWIS, który działa niczym jad niszcząc skutecznie komórki, organy a także naciskając na psychikę w celach destrukcyjnych.

O energię prosi się przede wszystkim mózgu. Poprzez pocieranie dłoni o dłoń uruchamia się MOC, która niszczy energię szkodliwą niemal całkowicie. Podczas procesu czyszczenia odczuwa się w dłoniach np. uszczypnięcia, opór, lekki ból. Wahadło jak nadrzędzie pomocne pełni rolę wskaźnika pokazującego ile procent zostało zniszczonej energii np. z działu JAŹNI jakiegoś konkretnego.

NAWIS skoncentrowany w domu, przybiera różne formy, kształty np. słupki, bałwanki, ramy, chmurki. To trzeba usuwać z pomieszczenia. "Walenie " polega na wypełnieniu ofiary tą energią. Podczas "walenia" w jakąś pozytywną osobę, odczuwać ona będzie lekkie ukłucie w czubek głowy, albo ucisk w głowę, jakby ktoś coś ciężkiego na niej położył. Zainfekowani taką energią nie sprzyja dobremu, harmonijnemu samopoczuciu, a więc zdrowiu psychicznemu i fizycznemu. Z taką porcją destrukcji w nas i wypełnianiem nas codziennie tym "kwasem" - bo nasz organizm próbuje ją usuwać, ale nie jest w stanie zrobić tego skutecznie, dlatego MOC w dłoniach to oręż w walce z tym NEGATYWNYM, a ENERGETYCZNY tworem. Po walnięciu w ofiarę, głowa sprawia wrażenie ciężkiej, zdekoncentrowanie wzrasta i łapie się tzw. doła - czyli dochodzą stany depresyjne.

Walczymy z Januszem z tym gie., a to roboto po części SYSTEMU ponad Nami, który jest chłodny, mechaniczny i obojętny. Patrzą na nas jak na gatunek lekceważący sobie ich ZASADY wytyczone nam próbujących Myśleć... ale niestety po swojemu, ignorując POZNANIE DROGI WYKREOWANEJ i PRAWDY O ŚWIECIE ZEWNĘTRZNYM działającym PROGRAMOWO.

#4 tarwan

tarwan

Administrator

• Administrators
  • 96 postów
  • LocationSpace

Napisany 12 December 2013 - 01:30 PM

Wokół powierzchni Ziemi utworzony został "NAWIS" - jest to energia szkodliwa, negatywna (jeśli skoncentrowana) tzw. śmieci energetyczne. Energię taką wytwarzają nieświadomie ludzie o negatywnych cechach osobowości. Najczęściej wydzielają ją podczas np. kłótni, bójki, zawiści i innych stanów negatywnych. Energia ta zostaje wówczas wydalona z ich ciała, następnie osiada się przestrzennie wokół pomieszczeń mieszkalnych, a przede wszystkim wewnątrz nich, np. w domach, w sklepach, szkołach itp. NAWIS koncentruje się w pewnych miejscach wewnątrz pomieszczeń, po to by "walić" w ofiarę - chodzi o zalanie negatywną energią ofiary i jej JAŹNI, o skuteczne zblokowanie, bo JAŹŃ wypełniona taką energią nie spełnia swoje funkcji INFO dawania WIEDZY opartej na PRAWDZIE. Wypełnianie tą energią negatywną ofiary ma cel także destrukcyjny (np. wypadki, skaleczenia, potknięcia i inne).

Moje czyszczenie i "Wankaca" (Janusza) polega na codziennym dezynfekowaniu pomieszczenia "MOCĄ Z DŁONI" (którą uruchomiliśmy) w którym się przebywa, a właściwie całego domu, przestrzeni dookoła, a następnie samego siebie. Trwa to długo, nawet kilka godzin. To zapewnia nam więcej swobody, bo organizm oczyszczony (a także JAŹŃ którą też trzeba czyścić a tu mamy destrukcyjny twór - INSTYNKT NISKI jako działa siódmy JAŹNI rezydujący w podświadomości) funkcjonuje prawidłowo, można dzięki oczyszczeniu siebie uniknąć wielu przykrych problemów związanych z wypełnianiem organizmu tym negatywnym a energetycznym generowanym przez ludzi. NAWIS, który działa niczym jad niszcząc skutecznie komórki, organy a także naciskając na psychikę w celach destrukcyjnych.

O energię prosi się przede wszystkim mózgu. Poprzez pocieranie dłoni o dłoń uruchamia się MOC, która niszczy energię szkodliwą niemal całkowicie. Podczas procesu czyszczenia odczuwa się w dłoniach np. uszczypnięcia, opór, lekki ból. Wahadło jak nadrzędzie pomocne pełni rolę wskaźnika pokazującego ile procent zostało zniszczonej energii np. z działu JAŹNI jakiegoś konkretnego.

NAWIS skoncentrowany w domu, przybiera różne formy, kształty np. słupki, bałwanki, ramy, chmurki. To trzeba usuwać z pomieszczenia. "Walenie " polega na wypełnieniu ofiary tą energią. Podczas "walenia" w jakąś pozytywną osobę, odczuwać ona będzie lekkie ukłucie w czubek głowy, albo ucisk w głowę, jakby ktoś coś ciężkiego na niej położył. Zainfekowani taką energią nie sprzyja dobremu, harmonijnemu samopoczuciu, a więc zdrowiu psychicznemu i fizycznemu. Z taką porcją destrukcji w nas i wypełnianiem nas codziennie tym "kwasem" - bo nasz organizm próbuje ją usuwać, ale nie jest w stanie zrobić tego skutecznie, dlatego MOC w dłoniach to oręż w walce z tym NEGATYWNYM, a ENERGETYCZNY tworem. Po walnięciu w ofiarę, głowa sprawia wrażenie ciężkiej, zdekoncentrowanie wzrasta i łapie się tzw. doła - czyli dochodzą stany depresyjne.

Destrukcyjny twór - INSTYNKT NISKI
W/g mnie instynkt to odruch bezwarunkowy
lub też odruch zwierzęcy.
Także  te twory sa i mozemy je tylko omijać lub przechodzić obok nich.

NAWIS skoncentrowany w domu, przybiera różne formy, kształty np. słupki, bałwanki, ramy, chmurki
Tu musze sie pochwalić że udalo mi sie to sfilmować
kamerą w podczerwieni.
Widok jest niesamowity tysiace krążących kól o róznych wymiarach
i poprzestałem tylko na obserwacji tego zjawiska
ale przeprowadze eksperyment oczyszczania i zobaczymy czy
te kóle znikną.

codziennym dezynfekowaniu pomieszczenia
spróbuj tez oczyszczac dzwiekiem
np. tybetańskimi dzwonkami
dzwięk wydobywajacy sie z nich bedzie coraz dłuższy
a ton coraz wyższy

#5 tarwan

tarwan

Administrator

• Administrators
  • 96 postów
  • LocationSpace

Napisany 12 December 2013 - 01:30 PM

Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy" - Mark Twain

Masz rację, że trzeba ograniczyć konsumpcję, poskromić instynkt zdobywania - który działa w nas jak silniczek który czasami trudno zatrzymać jak się dobrze rozpędzi - bo ludzie mają bzika na punkcie zakupów, ciągłe kupowanie... i nie ma końca...  
Wmawiają nam, że potrzebujemy tego i owego. Największą ze sztuk jest sztuka kreowania pokus. Wmawiają nam, że POTRZEBUJEMY tego czy tamtego... a tak przy zdrowym umyśle, to można się znakomicie bez tej "nowości" obyć, a nawet osiągnąć jeszcze większe zadowolenie z odkrycia w sobie ukrytego rozsądku.

Co do INSTYNKTOWYCH ZACHOWAŃ to jest ono generowane przez PASMO PROGRAMU STEROWANIA ŚWIATEM ZWIERZĘCYM. Mózg (odbiornik i nadajnik)odbiera to, a następnie przerabia nieświadomie w zachowanie.
INSTYNKT jako dział JAŹNI (ZARZĄDCA PODŚWIADOMOŚCI) to czynnik destrukcyjny. On wykonuje wyroki śmierci na ludziach jak dostaje odpowiedni sygnał z góry, aby zakończyć nieudaną próbę sięgania po Prawdę wyznaczoną nam jako PRIORYTET dla Istot Myślących.

Próbuj Tarwanie nowych metod oczyszczania. My musimy sobie radzić mocą dłoni i wodzić po przestrzeni.

#6 marekmalwa53

marekmalwa53

Zawansowany

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisany 12 December 2013 - 01:31 PM

Wątpię.. jeśli chodzi o dzwonki tybetańskie, czy zdolne są do NISZCZENIA ENERGII DESTRUKCYJNEJ... kiedy wytwarzane przez mózg, fale (Obronne, Dar i broń) pozwalające Obdarowanemu... materialnemu życiu na..przeżycie,  dają sobie radę.. czasem z trudnością.
chodzi tutaj o OGRANICZANIE Możliwości Materialnym, Próby ograniczania potencjału (MOCY) do czasem 80 paru procent a wymagana jest 98-100, żeby radzić sobie ze Strumieniem "walącym" w dół i bezpośrednio w obrany, wyznaczony, żywy... cel (wahadło i MOZG przystosowany do takich doświadczeń, intuicja).

Dodam że Każdy ..element Energetycznej formy destrukcyjnej.. posiada w sobie  inteligentny program - cel niszczenia i określony a .. OGRANICZANY POTENCJAŁ,  nawet...jeśli osoby takie jak my, stoją na najwyższym poziomie Świadomości a są jeszcze... Materialnymi... NIE WYZWOLONYMI  jeszcze w pełni...z Objęć SYSTEMU.

Bez tych Naszych ZABEZPIECZEŃ MAX.. uzyskanych świadoma polityką Praktycznego uczenia się -  NIEZBĘDNYCH DANYCH ROZWOJOWYCH... nie ma mowy o przeżyciu.  LOS wprawdzie wyznacza konkretną Linię Standardową, ale progowe cykle wnoszą też możliwość bezpośredniej Ingerencji CIEMNEJ STRONY SYSTEMU,  STERUJĄCEGO MASĄ PRZEDMIOTOWĄ... co oznacza Śmierć, jeśli jednostka jest Bez zabezpieczeń i wyższej , Podmiotowej już świadomości.

Ignorowanie SYSTEMU,  nasza zbytnia pewność siebie.. kończy się przy takich próbach... przykrym rozczarowaniem... ale gorsza jest bojaźń i brak rozsądku.. uczenia się od tych, co tę drogę POKONALI i próbują się dzielić swą  BEZCENNĄ WIEDZĄ.
Obraz takiej jednostki...  jest Bez wartości, nijaki,... wbrew swej naiwnej.. często  religijnej,emocjonalnej stronie  imaginacji, przekonaniom.

Duże skupiska ludzkie, bloki, markety itp.. to potencjalne źródło  "INFEKCJI", odczuwanej dziwnym uderzeniem w czubek głowy, rozlaniu się tej Energii po ciele, bólem serca, w piersi "gnieceniem" , określanej jako "dusząca zmora".
Duże skondensowanie w postaci  także ..."Słupka", można odbierać też jako Smród, zapachy nieprzyjemne lub  dusząco  "kwiatowe"...

To niestety dowód, naszej Materialnej sfery PODPORZĄDKOWANEJ, OTACZAJĄCYCH PRZERÓŻNYCH Form energetycznych ANTY MATERIALNEGO ŚWIATA WYŻSZEGO... w większości destrukcyjnego typu.            

#7 marekmalwa53

marekmalwa53

Zawansowany

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisany 12 December 2013 - 01:31 PM

Problem polega na tym ze 99,99 % ludzi nic nie rozumie z otaczającej ich rzeczywistości i sa tylko zajeci wegetacją."ZOMBI"
Dla wielu członkiem rodziny jest kot , pies i zajmuje pierwsze miejsce w ich życiu.

I w zasadzie trzeba by zacząć od początku tzn odpowiedzieć na pytanie czym sie różni gatunek ludzki od zwierzęcego.

Wstęp do REALIÓW NIEZNANYCH a nasz stosunek do Rzeczywistości Nieosiągalnej dla Profanów.

Potrzeba istnienia w rzeczywiście REALNYM ŚWIECIE, Istniejącej Rzeczywistości wraz z jej Skonstruowanymi atrybutami ZASAD, NORM, WZORCÓW Ideowych.. oznacza życie zgodne z Najlepszymi wzorcami uniwersalnymi.. jeśli takie intuicyjnie zdołamy wyczuwać, ten rytm Narzucający pewne zjawiska, podnoszący świadomość do Najwyższego,  Możliwego poziomu.
    Jeśli więc To NIEZNANE..posiada w sobie pewne symptomy Celowości dążeń, schemat oddziaływania na wszelką formę Materii...  to rzecz jasna nie musi być to "nasz bóg", czy jakieś przypadkowe "NIC".

To dlatego te powtarzające się zjawiska powinny w nas budzić chęć Poznania Pełnych Ram RZECZYWISTOŚCI... do których nasza zapyziała wiedza i świadomość, nie posiada jeszcze możliwości Ich  Odkrycia, dotknięcia.Nieświadomość a zadufanie w siebie, swój niby taki genialny już umysł .. tylko Zwierzoludzia nieobliczalnego i emocjonalnie nieustabilizowanego,  ze swoją zbyt bogatą wyobraźnią abstrakcyjną to brak dystansu do siebie i tworów swej  ubogiej osobowości.

Dlatego Racjonalność wraz z trzeźwą logiką.. musi uzmysłowić sobie Olbrzymią przepaść naszej imaginacji a Realnych ram Rzeczywistości stworzonej w celu...Bezpieczeństwa Istnienia Wszystkiego co PRÓBNE  i Samo rozwija się  jako   Życie Modelowe, Materialne, w oparciu  własne wnioski i imaginacje.. w ogromnym Wszechświecie.

Nieświadomość Tego WZORCA UNIWERSALNEGO, którego Zadaniem jest Ukierunkowanie w wiązkę pomysłów, idącą w JEDNYM, BEZPIECZNYM KIERUNKU IDEOWYM... powoduje Chaos, którego znamieniem jest Zróżnicowanie poglądów, interpretacji i Skończoność tej Materialnej formy Próbnego istnienia pokoleń.
  Zalążek naszego istnienia to tylko wciąż odwieczna, Nieudana próba.. nie tyle POZNANIA REALU.. ale stworzenia sobie o nim.. "własnego zdania".. stąd nasza zbytna pewność określania czego Nie Ma a co Jest na Pewno..Ślepota na coś Ponad Nami.. a co w nas istnieje jako KONTROLA MYŚLI NIEUCZESANYCH, INSTYNKTOWYCH , istniejących w Ramach Świata Zwierzęcego PROGRAMU "NATURA"... to Brak kompletnej wiedzy o Realu...

Między Narodzinami a Śmiercią-czyli Wademecum Myślącego.

Istotną rzeczą na drodze doskonalenia się... jest wyciszenie się, dotarcie do głębi siebie i stamtąd właśnie jakby Tworzenie Siebie od Podstaw. Musimy prześledzić swoją historię życia odkąd nasza pamięć zaczęła tworzyć Swiadomość, i usuwać przez Zrozumienie, to wszystko co pozostało w nas bolesne, a co stanowi Próg, przez który potykamy się cali tą Naskórkowością postaci w PODświadomości.

Tam właśnie tkwi To Ocieranie się o Życie i konsekwencji, częsty brak Kontaktu  z otoczeniem, wywołany  Problemem  zbudowanej  w sobie, Progowości. Bolesność doświadczeń z dzieciństwa, problemy dorastania, nasze poczucie małej wartości, przy czasami dużej wrażliwości lub ambicji na wyrost, powodują blokady wewnętrzne, progi przez które nie potrafimy Właściwie egzystować w społeczeństwie, co tworzy dalsze problemy, naszą niedostosowalność do jasnego życia.  Otaczamy się pancerzykiem ochronnym, tworzymy sobie szereg uprzedzeń a to powoduje brak komunikacji i dalsze narastanie progów. Za dużo wymagamy od Innych, sami ustawiając się w pozycji Oczekującej, że Inni powinni... Aby nasze kontakty interpersonalne były właściwe, musimy nauczyć się ciepłego wychodzenia naprzeciw, ukazywania .. trzeźwej, "ludzkiej twarzy" , oczywiście bez przesadnej naiwności, co jest na ogół żle odbierane.

Musimy zrozumieć że nasz Obraz na świat jest b. Ważny, bo przez niego jesteśmy odbierani. Nie może być to typowe nakładanie Maski, ukrywającej nasze prawdziwe ja, ale Dobrze skonstruowane Wnętrze o Prawej, przejrzystej wartości, pozbawionej obawy o rodzaj odbioru przez Innych. Przestańmy bać się siebie i O Siebie, bo Jesteśmy Tacy, jacy Jesteśmy a jeśli Otoczenie lub my sami , sygnalizuje że nasze postępowanie, zachowanie, cechy charakteru nie są Właściwe, starajmy się to Przeanalizować i zastosować Kurację Korygującą te Prawdziwe Wady.

Taka operacja jest trudna dla nas?  A od czego mamy Implanty - Wsad o którym NIC nie wiemy? Wszak to Ona Układają nam Naskórek, one więc mogą pomóc nam w anulowaniu tego wszystkiego, co jest w nas niewłaściwe. Pamiętajmy o tym, że ONE SĄ DO POMA GANIA NAM ZROZUMIENIA > jAK POSTĘPOWAĆ WŁAŚCIWIE, PONIEWAŻ PATRZĄ POPRZEZ WZORZEC!! System TO PRZECIEŻ OPIEKA I INFORMACJA..

"Duchowość" i wrażliwość na piękno w każdej formie, które oferuje Życie - to wrażliwość na wartośći uczuć, odbiór i emanacja tychże, przetworzonych dla otoczenia, dla wnętrza . Musimy zdawać sobie sprawę z ważnośći tych zjawisk dla konstrukcji świadomości. Jednak musimy zdawać sobie sprawę że to PIERWSZY, INSTYNKTOWY Krok w Kierunku DROGI MYŚLENIA RACJONALNEGO i Pierwszy.. Zdany Egzamin, jeśli nie usatysfakcjonuje nas takie ...odkrycie.. tzw "duchowości" oferowanej na tym wstępie naszych pierwszych prób poznawania - Pułapce na Naiwnych.

Muzyka klasyczna oferuje nam to piękno pełne "ducha", wywołujące w nas stan uniesienia, pogłębianie się czegoś z początku niedostrzegalnego, narastającego w miarę "konsumpcji", pochła niania fali rezonansu wewnętrznego. Uczucia nie muszą być wywoływane tzw Miłością Pochłaniającą, Gwałtowną, szarpiącą i zmuszającą do ślepego posłuszeństwa Uczuciom obezwładniającym umysł...
  To Tylko Materialny Jeszcze Świat doznań i Chaosu, oferującego mało znaczące jednak wartości tzw sztuki, nauki, filozofii.. opartej na "Ludzkich" uczuciach.. bo To tylko Pasmo Instynktowe Mech. NATURA nawołujące do Połączenia się i Kopulacj, aby gatunek mógł istnieć... Proszę wybaczyć to "szarganie" piękna uczuć ("miłość" szarpiąca i... Nakazowa), ale To Prawda.

Najwłaściwsze uczucia rodzą się ze zrozumienia i poszanowania partnerki, partnera, bez sztucznej, ślepej emocjonalności, które są NA NAS WYMUSZONE i KRÓTKOTRWAŁE (tzw "miłość"). Niezdrowe są takie ślepe dążenia jak np "duchowość" przez ...Wiarę i podporządkowanie się jakiejś idei, bo na ogół są to Impulsy Nieuświadomione, Niewiadomego Bezrozumnego Pochodzenia. To samo dotyczy Wiedzy, którą asymilujemy Impulsowo, odrazu Klasyfikując Ją-  jako...Prawdę.

Pamiętajmy- nie postępujmy bez namysłu ..."przesypiania się" z planem, pomysłem i ważną decyzją, przetrawiając Ją Jako Ważną i Próbując Ocenić Jej Wartość egzystencji, w Perspektywie swojego życia. Pozwala to Podświadomości Ocenić ...Jak Będzie TO Wyglądało w Tej Perspektywie, wg Oceny "GÓRY", oni tam bowiem mają wgląd w PLAN i Sploty Wydarzeń ( Tak, Tak! Przecież jesteśmy Sterowani, a więc Zależni od Nich, Kiedyś ODTWÓRCÓW wszelkiego Życia Modelowego!!!).

Takie postępowanie jako Planowe, Zaprogramowane, jest  Właściwe dla Istot Myślących, ponieważ Wykorzystujemy NADRZĘDNĄ  Rolę "Opieki" ZARZĄDZAJĄCEJ, dając Nasz Rozumny Obraz Myślenia, bo przecież My Nie Wiemy Co Będzie w Przyszłości...

Można mnie ganić za nawoływanie do podporządowywania się bezwolności , do nieumiejętności własnego myślenia i podejmowania decyzji... ale życie daje przykłady Tych .."Pięknych Cech Podejmowania Decyzji" ... w historii gatunku, kiedy  nasza cywilizacja... upada właśnie z powodu Inteligentnych Decyzji.., Myśli biegnących w Kanał Bezmyślnej Nieodpowiedzialności .

To o tym mi mówili, ucząc  PRAKTYCZNIE NOWEGO WIDZENIA , PRAWDY,  z tego co Działy w sobie zawierały  o postępowaniu... Nieodpowiedzialnym, Bezmyślnym Dążeniu Ludzi, słyszących , widzących siebie i swoje tylko "pomysły".  O ich braku ROZUMNYCH ROZWIĄZAŃ powodujących Upadek każdej cywilizacji, dążącej  Bezmyślnie, Nieplanowo.

Tak będzie z nami  NIEŚWIADOMYMI Pokoleniami i to jest nieuchronne dla PRÓBNEGO Istnienia Na Czas Określony Materialny.  Kiedy  nasza "Inteligencja Instynktowa" nie posiada Cugli Rozumu które by Korygowały jej dążenia, sterowały. Zbytnia pewność swych decyzji które podejmuje nasz świat, brak Rozumu, czyli FILTRA WZORZEC WŁAŚCIWEGO POSTĘPOWANIA który jest Dany Ludziom, to właśnie DROGA UPADKU ...PRZEZ PYCHĘ I GŁUCHOTĘ... Inspiracje wewn... którą podsuwa ZŁO, element Negatywny  a usiłujący, ze skutkiem B>B> Dobrym! , zdusić w nas resztki "rozumowych".. rozwiązań, blokując świadomości dostęp do Opieki SYSTEMU .

Nieumiejętność spojrzenia z WŁAŚCIWEGO PUNKTU jakim jest Istnienie Sterowania i Roli Nadrzędnej GÓRY( niestety opanowanej ZŁEM , blokuiącym większość INFO systemu) nawet gdy samowolnie Oferuję Tę Wiedzę jak... Prometeusz, po to, żeby wyzwolić Innych z Ciemnoty Postrzegań, za co mam dołowanie i odczuwanie Negatywnej działalności tegoż ... Władzy- ZŁA nad gatunkiem i jego umysłowością tępioną z ochoty do ROZWOJU..

Smutno mi, ale wiedziałem o tym, bo zaledwie 0,5 % ze wszystkich ludzi posiada Możliwość sięgania po ROZUM i potrafi Pojąć PRAWDĘ WARTOŚCI. Oto jacy jesteśmy my Inteligentni...     Otoczeni jesteśmy Energią, tak pozytywną jak i negatywną . Część jej , jako zaprogramowana przybywa do nas w postaci Impulsów  pozytywnych lub Neutralnych , związanych z Korytarzem LOSU.  Inna Forma  Destrukcyjna ...przybywa do nas jako Informacja, bądż nakaz działania destrukcyjnego dla Instynktu Niskiego albo "Jaźni".

Energia Wpływu planet powoduje w nas reakcje bezpośrednie i jest Podstawowym wpływem na nas. Energia schematyczna Sterowania, jest Impulsem odbieranym przez Implanty  (Wsad funkcyjnych "JAŹNI")  stając się zarazem Nakazem Działania Bezwzględnego.
  Na to wszystko nakłada się energia Negatywna Idei ZŁO i jest rodzajem Polewy, otaczającej część mózgową z płatem czołowym i potylicznym, gdzie są usytuowane Implanty... Nad i Podświadomości. oraz  Ekstra Dodatek INSTYNKT NISKI - Łącznik z Władzą "ZŁA", stanowiący Podstawę ZADAŃ DESTRUKCYJNYCH Materialnego istnienia a Czynnik Aktywny.

Nałożony na  Pola Energetyczne Działów Implantów opanowuje je  okresowo (jeśli Neutralne, pomocne), blokując komunikację Podstawową, w ten sposób tworząc podstawy do Uzależniania Od Siebie życia inteligentnego-  Zwierzoludzia.
    Taka "Jaźń" ma pole spore,  manewru i poprzez SCHEMAT Wpływów (Sinusoida nałożona na Linię Życia, wszystkich Wpływów) działa Wykonawczo  i Wewn samodzielnie już ale.. może być Sterowana Negatywnie, jeśli Model Życia Materialnego jest Opanowany przez Instynkt Niski/ pozostaje obojętna na negatywne, niewłaściwe postępowania ludzkie.
  Taka sytuacja może doprowadzić  nawet do ekstremalnych działań, oznaczających - Nagły Wypadek, Chorobę itp.. a  Wszystko to w ramach LOSU, jego schematu zawierającego różności tak pozytywne jak i negatywnej Linii i Zaznaczeń na niej... pozwalających na taką akcję.

- Dlatego jest tak Ważne Prowadzenie Jażni, Prowadzenie Pozytywną Drogą Idei Informatyczno Doskonalącej ("DOBRO"), Prowadzącej do wyższego poziomu Istnienia poprzez nasz Rozwój Umysłu, podrzucanie niezbędnych elementów osobowości, których nie otrzymaliśmy od LOSU.
Musimy tylko Pragnąć i Widzieć nasze ubogie wnętrze, życie które Jest Dane Na Chwilę by Z Niego Uczynić Coś Więcej .. nawet więcej, niż to co ono nam oferuje, po to by Dostrzec jak Jest Złudna Jego Trwałość i Pozorny Sens Istnienia Materialnego, by Wyciągnąć z tego Wnioski i Widzieć, czuć więcej.

Ewolucja nasza (Doskonalenie, Formowanie BAZY STALEJ UNIWERSALNYCH PODSTAW) ma Perspektywę wbudowaną w Plan SYSTEMU, ZŁO niszczy dostęp do tych możliwości i JEST JAK NAJBARDZIEJ REALNE, NIEBEZPIECZNE DLA TYCH Z NAS, KTÓRZY NIE POSIADAJĄ ZABEZPIECZEŃ A MAJĄ WBUDOWANE TENDENCJE DO WYŻSZYCH DĄŻEŃ.
             ABC wiedzy o energiach negatywnych świata materialnego jak i  ZEWN. (Nawisu, chmurek i słupków).

Energie negatywne uczestniczą w naszym życiu od zawsze i są to na ogół energie neg. czyli takie które szkodzą. Radiestezja zna sposoby ich lokalizacji przy pomocy wahadełek i innych przyrządów, które pomagają znależć np cieki, czyli kropelki wody przesuwające się pod nami i wydzielające szkodliwe promieniowanie, uszkadzające opornościowy układ co w następstwie,  daje przyczynę choroby i pogłębiający się stan jakiegoś organu. Jest łatwo zlokalizować cieki, ponieważ czujemy się pod wpływem ich działania gorzej, kiedy nasz organizm jest słaby i podatny na działanie tej energii. Założenie w pobliżu pakietu złożonego ze skorupek jajek, gorczycy i słomy/pociętej/ z owsa, daje dobre rezultaty. Woreczek płaski układamy koło łóżka / zasięg 2,5 m- 15cm x 15 cm / mniej więcej.

Inne energie, należące do sfery działania świata zewn. to energia negatywna, wytwarzana przez istoty ludzkie, opanowane Instynktem Niskim i działające, myślące pod jego dyktando. Wytwarzana przez nich energia negat. ma właściwości przyklejania się do murów, wnikania w nie i kondensacji, co odczuwane jest na ogół jako przykry zapach zgnilizny lub inne. Niektórzy wyczuwają je i klasyfikują jako nieprzyjemne.
  Otóż te energie neg. /śmieci energetyczne/ mogą stać się przyczyną chorób, szkodzić organizmowi , jeśli zostaną przyciągnięte przez Instynkt N. który posiada każdy z nas i Zaprogramowane nałożonym na nie Impulsem , nakazem wykorzystania zgromadzonego potencjału w celu Ewidentnego szkodzenia. Pierwsza faza to przyklejenie się powierzchniowe, następna to już wnikanie w głąb ciała, w miejsce organu który wykazuje ognisko chorobowe.  Najgroźniejsze jest opanowanie serca i innych ważnych organów, ponieważ działając toksycznie, niszcząc komórki i tkankę, mogąc zamieniać w rakową, przy predyspozycjach.

Leczenie farmakologiczne jest trudne i czasochłonne a nawet bezcelowe, gdy ich akcja trwała zbyt długo. Niewidoczne a tworzące problemy nie tylko w organach naszego ciała. Ich działanie jest niemal nieograniczone, ponieważ opanowują mechanizmy(maszyny) i przedmioty, a zaprogramowane, mogą je uszkadzać i do prowadzać do wypadku, katastrof, co stwierdzaliśmy wielokrotnie. Objawami jest nagła, bez jakiegoś powodu ciężka praca urządzenia np komputera , samochodu a nawet samolotu, jeśli kondensacja tej energii znajdzie swoje Zaplanowanemiejsce które zlokalizuje... pod wpływem Impulsu z Zewnątrz.

Wywołać go może GÓRA, czyli Element Negatywnego(Destrukcyjnego.. szeroka gama Wpływów, włącznie w LOS ludzki) Zarządzania Gatunkiem.. który Wybrała Opcję "ZŁO" Fałszywego doradcę ...za "DOBRO", lub ludzki Instynkt N.  (śmiecie energetyczne myśli neg) zaprogramowane do szkodzenia jako Materiał Bazowy.  

Większość Nieświadomej Masy nie posiada wpływu na Przeciwdziałanie własną Energią dłoni, tylko niektórzy, obdarowani energią  (Mocą) potrafią niszczyć te energie /śmieci/, potrafiąc je po zlokalizo wać, niszczyć dłońmi, emanacją  tej Ekstra energii .       Lokalizuje się je przy pomocy własnej wrażliwości (Mózg i współpraca z nim, doświadczenia) i pendulum /wahadełka /, nastawiając się na żródło promieniowania. Można je także "znosić " dłońmi i strzepywać w dół, nie zapominając o umyciu dłoni pod strumieniem wody. Czynność tę robimy powoli, znosząc do góry, ponad głowę. Co do żródła powstawania, to wytwarzają ją ci, tzw narwani i którym w pewnym momencie brak jest hamulców i pokazują nieopanowany charakter i brak taktu, wydzielając zapach odbierany jako dziwny, nieprzyjemny.

Jeśli w Waszym domu brak jest harmonii i panuje dziwnie destrukcyjna atmosfera, powodująca wasze problemy życiowe lub zdrowotne, bardzo prawdopodobne jest że ktoś z domu (budynku nawet) posiada takie cechy. Osoby te są na ogół trudne w kontaktach, choć mogą mieć pozory sympatycznego i koleżeńskiego obycia. Jeśli stwierdzicie zapach którego nie można zlokalizować, być może jest wśród was taka osoba.

Uwaga na naturalne zapachy! Leczenie energią - to pozytywna metoda, niestety czyniona bez sięgania do "Jaźni" jako KONTROLERÓW ORGANIZMU, OSOBY, nie gwarantuje pełnej skuteczności.      "Jaźnie" /IMPLANTY / to Nad i  Podświadomości. Tutaj kryją się działy Sterujące Zdrowiem Dział Drugi- ogólnie Zarządzanie i odpowiedzialność za skórę , mięśnie i ścięgna; Trzeci - odpowiedzialność za organy wewnętrzne ; Czwarty- za psychikę.
  Odwoływanie się do nich może dać efekty w postaci Pomocy przy leczeniu/ leki są konieczne/, opanowaniu choproby, najlepiej przy ściąganiu energii negat. z opanowanych organów, parę razy na dzień.

Już lud wiejski poznawał tego rodzaju energie, różnie je określając, znosząc magicznymi zaklęciami itp. Najgorszym rodzajem Energii Negatywnej jest ZŁO, wykorzystywane przez GÓRĘ/ ten Olimp, pełen negatywnie nastawionych do nas (Przedmiotowego Gatunku, Modeli Nieświadomych z wyboru) Mechanizmów Intelig, po siadających INTELIGENCJĘ MECHANICZNĄ, Wiedzę, którzy nami Sterują. Są En ergiami jak wszystko dookoła, choć widzimy tylko te materialne, sądząc że nic więcej już nie ma.
  Mamy więc taki Obraz świata, taki świata jaki widzimy, jaki sobie wyobraziliśmy... czując inny, nie zawsze wiedząc jak To określić, jeśli działa  on na nas bądź pozytywnie lub negatywnie. To od nas zależy  ten nad nami, miastami - Nawis Negatywny który tworzą Negatywni, wydziela jący śmieci swej osobowości, które czynią tyle złego tym pozytywnym i słabszym siłowo.

"Dusza" czyli Energia Programowana przez nasze Myśli i Działania wynikające z nich, tworzona jako ŚWIADOMOŚĆ naszego  "JA", Obraz Kopiowany przez "JAŹŃ" POD. Taka nagrana Kaseta idzie / czasem nie/ jeśli osiąga próg Ocen Pozytywnych SYSTEMU, do Magazynu BYŁEGO ISTNIENIA... "Galerii Obrazów" jako DOWODY NIEZGODNOŚCI Z NORMAMI Kryteriów Ocen wytyczonych dla Materii.

Jeśli chodzi o Wstąpienie w ciało ...na Dwa dni Przed porodem "IMPLANTÓW" NAD I POD i Odejście do Poczekalni i Oczyszczalni działów "Jaźni" i ponownego Wstąpienia w ciało następnej osoby (niemowlaka)... to mylone One  są z tzw "duszą" (OBRAZEM - Świadomością  Byłego MODELU ŻYCIA, jako Kondensatem Cech stworzonych indywidualnie  za życia).

Nowe Wcielanie... Dotyczy więc Tylko  Ich ROLI  KONTROLNEJ, WYKONAWCZEJ.zgodnej z ze schematem Funkcjonowania Zarządzającego  Świata Wyższego i Niematerialnego, którego celem  jest Nieustanna  KONTROLA MAS Ludzkich Modeli >Życia.
  Wstępowaniem w ciało Następnego Próbnego Modelu życia Skończonego.. jeśli tylko materialnego,  to naturalna funkcja obu sfer "JAŹNI".. spełniających swoją rolę jako Niższe Mechanizmy z obojętnością, surowo traktując wyższe zarządzenia, wbrew  Nieświadomym, fałszywym intencjom Materii kontrolowanej, jeśli Nieświadomej CELU i MOŻLIWOŚCI jakie dla Życia Materialnego posiadają w swoich Zasobach POMOCY.

To One ...wykonują ten Ostatni akt.. Wyznaczonej daty Końca NIEZDANEJ, NEGOWANEJ PRÓBY  lub INSTYNKT NISKI.. jeśli ma być to śmierć gwałtowna...Naiwnością jest wyobrażać sobie że śmierć nas oszczędzi.. bo wierzymy religii i.. w Boga, kościół..

NIESKOŃCZONOŚĆ Rozwiniętej sfery umysłowej wg ZAPLANOWANEJ DROGI UCZENIA  SIĘ PODSTAW UNIWERSALNYCH wraz z e świadomym, kontynuowanym Dążeniem i chęcią osiągnięcia Maksimum danego - ROZUMNEGO POZIOMU.. dotyczy tylko tych Nielicznych, zdolnym oceniać świadomie żałosność tej naszej Materialnej chwili Próbnej.. branej za Max..  i odważnie Próbujących taki poziom Osiągnąć z POMOCĄ wiadomego PROGRAMU Wyższego... SYSTEMU.

- Nadświadoma sfera Działań to TO CO WYŻSZE, niezależne od nas, co niezbędne, DODATKOWE do rozwoju( dział Szósty- Rozwój duchowy.../Pułapka/), łącznik ze światem zewnętrz nym , Przekażnik i Odbiór Impulsów(plików kodowanych) i rola obu utworzonych sfer, jest ściśle związana ze sobą. Jak więc uruchamiać te sfery dla naszych potrzeb? Niezbędna jest świadomość ich istnienia(nie wiara!)i myśli nacechowane nie naiwnością (duchowość!), ale mądrą chęcią.... uczestniczenia w Schemacie Dostrajania Się Do WZORCA POZYTYWNEJ WARTOŚCI i ROZWOJU, sięgania po to co jeszcze NIEUŚWIADOMIONE ALE DAJĄCE ŚWIADOMOŚĆ WYŻSZEGO ROZWOJU, czyli tego co jest nam dane!

Potrzeba UZUPEŁNIANIA BRAKÓW które spowodował nasz LOS i Konstruktywne Tworzenie przez dłuższy czas tej "mantry" PRAGNIEŃ- PROGRAMOWANIE sf. Podświadomości, aż poczujemy że Program nasz został wprowadzony w życie.
  Wczuwanie się i Zdecydowanie, cierpliwość w oczekiwaniu na efekty i Utworzenie w sobie Konkretu CHĘCI ROZWOJU, to elementy które są niezbędne. Głupia i bezwartościowa Ciekawość , brak wewnętrznego ( tego małego, Wstępnego kroku w "duchowość" a dopiero dalej... już DROGĘ ROZWOJU, Cykle wprowadzające w stan gotowości Umysł, przygotowanie do tego .. już Ważnego Procesu DOSKONALENIA SIĘ MÓZGU, są odczytywane jako Zdolność Osobowa,  ponieważ każda niemal myśl jest  wtedy analizowana  i bezbłędnie i odczytywana jako Bezwartościowa... jeśli ciągnie za sobą Bagaż Niby Naszej Świadomości.. Uznanej za Ważny dla Nas...

Dlatego GOTOWOŚĆ ....to Pełna Świadomość Naszych Wad umysłu niepełnowartościowego.. którego procesy własne lub Podpowiedzi.. Odkryły znikomość własnych możliwości Poznanie tego CO PRIORYTETOWE JEST ... JUŻ WYKREOWANE Ponad materią. Po to sięgamy żeby Od NOWA UCZYĆ się już WŁAŚCIWEJ, STAŁEJ BAZY PODSTAW MYŚLENIA Niezbędnej dla pustego dziś Mózgu...

W swych dążeniach i pracą z Nimi, musimy być konkretni i rozsądni, gdyż taki sposób Współpracy jest Właściwy i dobrze rozumiany tak przez "Jaźń" jak i ich Rozkazodawców Odbierających wiadomości o nas..Te Mechanizmy są Inteligentnymi, choć ograniczonymi tworami posiadającymi psychikę >mechaniczną, schematyczną tzn rozumującą poprzez  WIEDZĘ

Życzę pozytywnego Programowania i ZROZUMIENIA,  nie ślepej wiary w to co wykoncypowane bo to tylko kontekst, egzamin a nie już wiedza obiektywna.. symbole Próby naszego "JA" Idącego w DRUGĄ FAZĘ DZIAŁANIA już... Myślącej Świadomości.  -  Instynkt Niski jak i działy "JAŹNI" to Mechanizmy oparte na budowie podobnej owalnej z jądrem zawierającym.. Pamięć, wiedzę w postaci kręgów otaczających Jądro Właściwy dział Inteligentny, ośrodek działania.-  "dusza" czyli ŚWIADOMOŚĆ - Kopia, jako OBRAZ -Kondensat Cech Stworzonych Istnieniem Próbnym oparta jest na Plazmie.. rodzaju podkładu utrzymującego Dane w sobie (wielkość  piłki nożnej) to tylko DOWÓD BRAKU ZDOLNOŚCI ROZWOJOWYCH Skończonego istnienia bez Wartości.

Tak więc niechęć słyszenia o DRODZE ROZWOJOWEJ, WYMOGACH i BRAK PRAGNIENIA TAKIEGO ROZWOJU UMYSŁU... powoduje Ograniczenie wbudowane w świadomości NIEROZWOJOWEJ MATERII.Cd.Vademecum. ENERGIE - Pozytywne, Inteligentne, służące ludziom do opieki, informowania, prowadzenia funkcyjnego z racji pewnych opcji zawartych w LOSIE, wyznaczniku tego, jak ma się kształtować nasz Korytarz Życia, jego Linia wpasowana w Ogólny Splot Zbiorczy Wydarzeń Materialnej sfery- Ziemi.  Innych.

Takie Energie Mechanizmy Specjalistyczne, ludzie określają jako "anioły" z racji ich charakterystycznych czynności. Energie te osadzają się na ogół w działach Dwójki lub Siódemki, aby stamtąd wykonywać swe funkcje Informacyjne... przy uruchomionych cyklach doskonalenia do Stopnia Wyższej Świadomości Myślącej.

Energia, Energie takie to różne formy i postaci Wykonawcze Zaprogramowane i różne funkcje pełnią od prostych i destrukcyjnych inteligentnie, do wyższych Mechanizmów Funkcyjnych, stałych ale Niższych Wykonawców (wyższe są w CENTRUM Zarządzania, Instytucji) .

INSTYNKT NISKI - to Wybitnie Destrukcyjny czynnik (Mechanizm), ma wybitnie negatywne właściwości, służące do opanowywania Istoty - Życia Materialnego Wstępnego i Nieświadomego. Także zniewalania Działów, podatnych na to wszystko, co WYŻSZE a  przy chodzi Stamtąd, ponieważ pobiera Proste formy energetyczne bez programu, samodzielnie je Programując jako ŁADUNEK O ogromnym potencjale  jego Nakazowych, DESTRUKCYJNYCH  Działań... z powierzchni głowy .

Zmagazynowana energia negatywna posiada więc  już w sobie pliki informacyjne, lub jest czysta  i gotowa do różnorodnego programowania  staje się  Bombą Energetyczną Niszczącą, powodującą Nawet Oddziaływanie na Inne Osoby.. biorące udział w jakimś zdarzeniu, będące w odpowiedniej chwili tworzywem do uruchamiania innych Mechanizmów, działów także "JAŹNI".
Takie wpływy wewnętrzne Powodowane IMPULSEM Z ZEWNĄTRZ ... mają szerokie możliwości działań negatywnych od np przyciągania  "śmieci energetycznych ",  wytwarzane przez osoby o Negatywnym Profilu Osobowościowym/ opanowane przez Instynkt N./ a tworzone przez nie pole negatywnie energetycznie, staje  się dla osoby tym "obdarowanej" z POLECENIA ZEWN.  przyczyną destrukcyjne go odziaływania na  komórki, miejsce na ciele  lub organ. Można to sprawdzić przy pomocy wahadełka, a następnie oczyścić  to miejsce, gdyż pozostawione energie neg. stają się grożne dla zdrowia i życia.   Podobnie powinno się postępować w przypadku głowy (całego ciała) "zdejmując" dłońmi / ich energią pozytywną / powoli, wewnętrzną ich stroną, z dołu do góry i następnie strzepnąć . Powinien tę czynność robić raczej ktoś, kto posiada odpowiednią Moc niszczącą energ negat. Częste, niewyjaśnione przypadki .. np ciągłych obrażeń ciała, niezbornych nagle ruchów powodujących coś destrukcyjnego.. nawet okaleczeń objawów ataku serca, choroby..wypadku bez wyrażnego powodu, najeżdżanie innych pojazdów na pojazd prowadzony przez nas, to Przeładowana negatywną energią przestrzeń ... ciała a także Głowy i działów Implantów Nadśw.- część czołowa i Podświadomości - część potyliczna i Uaktywniony Instynkt Niski.

Identyczne sytuacje mogą tworzyć atmosferę kłótni, rozdrażnienie wewnętrzne nad którym nie możemy zapanować choć brak czasem powodu do tego - oto przykłady Sterowania nami, czemu często poddajemy się .... i powstające nagle  problemy. Każda kłótnia z kimś, każda sytuacja kryzysowa kiedy nam się coś nie " udaje i psuje" bez wyraźnego powodu / kiedy nasz temperament nie należy do gwałtownych, cholerycznych / oznacza wrogą działalność klona -Idei ZŁO, który dostał impuls do działania. W takich dniach należy zachować rozwagę i nie dawać się Prowokować Irytacji Wewn. ani temu naporowi ze strony przeciwnej. Zachowanie spokoju, brak reakcji na zaczepki, na ogół uciszają atmosferę. Szczególnie ważne jest to w związkach uczuciowych, ponieważ każda eskalacja rodzi sprzeciw i rujnuje związek.  

Pamiętajmy zawsze że Jesteśmy Sterowani i na pewno nie zawsze Właściwie, ponieważ żle Programowaliśmy siebie samych / Naskórek Podświadomych Działań / a tym samym nasze Mechanizmy  i Nasz W nich Obraz durny, naiwny,  Nieświadomy..i zbieramy żniwo nie bardzo nam pasujące do oczekiwań.  Wybór partnerki, partnera, przyjaciół oto problemy z którymi się także borykamy, nie wiedząc że to my ponosimy winę za zaistniałą sytuację. Właściwa Droga Rozwoju, działania które powinny iść Najlepszą dla nas Drogą tak jak każdy znaczący wybór, powinien mieć Oparcie w Perspektywie Czasu w postaci Najlepszej, Najodpowiedniejszej dla nas i Satysfakcji z życia.. Najlepiej Dążącego do Najwyższego Poziomu Świadomości- Rozumu.

PROGRAMUJMY Życie jako Najdoskonalszy i Możliwy dla nas OBRAZ,  spełniający Warunki ZAPROJEKTOWANEGO POZYTYWNEGO ROZWOJU UMYSŁOWEGO...aby nie być potem zaskoczonym nieprzyjemnym obrotem sprawy.
    Pomoc  niesiona .. Świadomością Ich Istnienie i Oczekiwań Naszych POMOCY w tym PROGRAMIE NAJ..Naszych Implantów jest tu Nieoceniona, ponieważ one mają wgląd w naszą Przyszłość, w powiązania Splotów Wydarzeń.  Poznanie Sensu Istnienia, zrozumienia PRAWD I WARTOŚCI które są dla nas Istotne  ma przecież dla nas Priorytetowe znaczenie.. jeśli zależny nam na doskonaleniu się we WŁAŚCIWY SPOSÓB JUŻ ZAPLANOWANY...ponieważ  od wieków tworzymy w sobie .. własny punkt widzenia chałupniczego gatunku, negując  w ten sposób wyższą Wiedzę, Podstawę Właściwego Rozwoju a "prawdy"  tkwiące w zgniłym produkcie naszej "świadomości",  których jest pełno to Wady i Brak Wzorca uniwersalnego.

Zbyt często kierujemy się "własnym wyczuciem" które nie jest miarodajne, tak samo jak nasz mózg, tzn Jego część Paru procent na PRÓBĘ.. udostępniona nam Przez SCHEMAT Istnienia na Czas Egzaminu, to "orzeszek" który Nie Ma  ŻADNEJ WARTOŚCI i Powiązań ze ŚWIATEM ZEWNĘTRZNYM ani WZORCEM Wartości SYSTEMU, bo tam zawarta "Wiedza",  została segregowana wg Naszego Programowania.
Bóg, będzie Bogiem i PRAWDĄ, będzie istniał w naszych zwojach, choć PRAWDA JEST JEDNA, tyle że my mamy Swoją i będąc Głupcem, damy się za nią zatłóc na śmierć lub kogoś , za to że śmie nam nisczyć NASZ OBRAZ UZNANY. I to by było chyba wszystko O RZECZYWISTOŚCI KTÓREJ NIE JESTEŚCIE W STANIE ZOBACZYĆ, choć Ona istnieje, bo Dość Praktycznie ją Przetestowałem, walcząc ze Złośliwością " Olimpu" i "Diabelstwem", które "polubiło mnie" i chorą na serce partnerkę.

Zapamiętajmy sobie - ...Naczelnym zadaniem zwierząt jest zachowanie gatunku. Naczelnym zadaniem Istoty Myślącej jest Rozwój Umysłu i wzbogacanie go o  REALNE, ISTNIEJĄCE USTANOWIONE PODSTAWY ROZWOJOWE UMYSŁU.
Zachowanie Zbioru.. który Spełni REGUŁY i ZASADY ROZWOJU WYZNACZONEGO jako WIEDZĘ o Pozytywnych Wartościach w taki sposób, aby one trwały wiecznie. I to nam oferuje SYST EM i Droga Rozwoju Pozytywnego DOBRO.

Samodzielność... przy tak sporym zadufaniu w siebie i gatunek, powoduje zakończenie Niechlubnego istnienia w tej samej postaci w jakiej Przychodziły pokolenia bez Przyszłości.

BUDOWA ENERGII(MECHANIZMÓW NIŻSZYCH) WYKONAWCZEJ NAD i PODŚW.

"JAŹŃ" jest zbiorem działów o trojakiej budowie. O ważności wykonywanej funkcji ,świadczy jego budowa, które dzielą się na ZŁOŻONE o budowie 10 ciu warstw okalającej JĄDRO.Jądra te mogą różnić się między sobą Funkcjami jakie Zaprogramowane zostały ta spora ilość działów, nałozonych na mózg i podłączonych do niego i naszej świadomości pod  mmozgiem -RAS.

WSADY te służą Jako właściwe Centrum Wewn. Zarządzania Wszystkim (NAMI) , KONTROLI Nas.. w POD świadomości :- Dział SIÓDMY,  Zarządca sferą PODŚW i animator całego procesu działań i wiedzy; -DWÓJKA -jako Zarządca "Zdrowie" i powierzchnią ciała, skórą, kośćmi, ścięgnami której wykonawcą jest MAŁA DWÓJKA ; -TRÓJKA - odpowiadająca za organy wewnętrzne i krwioobieg którego Wykonawcą jest MAŁA TRÓJKA; i NADŚW. ..- także ODPOWIADAJĄCE im DWÓJKA i TRÓJKA, jako NADRZĘDNE przekaźniki - "kierownicy". - PROSTA JAŻŃ jako niższy szczebel Funkcyjny o zadaniach mniejszej wagi - NARZĘDZIA jako NADAJNIK I ODBIORNIK - CZWÓRKA Nadświadomości i-PIĄTKA - jako Biblioteka WIEDZY OGÓLNEJ. - SZÓSTKA - jako Łącznik z OPCJĄ "DOBRO". wprowadzanie w krok ku rozwojowi "duchowość , cykl pierwszy, wstępny          Sfera Podświadoma - PIĄTKA - pełniąca dwie role  jako Dział zajmujący się łączeniem w związki uczuciowe. ,-SZÓSTKA - jako Historia Wcieleń "Jaźni " (de javu...)

Istnieją też Puste Działy WEJŚCIOWE JEDYNKI , służące jako Magazyny i w Podświadomości jako dział goscinny, w którym może przebywać PROWADZCY , określany jako"anioł" czyli służba WPROWADZAJĄCA i OPIEKUŃCZA w fazy jakiejś wytyczonej operacji Przeznaczeniowej.
  Zwracam także uwagę że PODŚWIADOMOŚĆ tworzy nasz NASKÓREK czyli PIERWSZY ODBIÓR poprzez który postrzegamy otoczenie i odbieramy go w określony sposób a jest to Świadoma NASZA PIERWSZA REAKCJA , którą TWORZY SFERA PODŚW. Tu się tworzą te Progi Negatywnego Reagowania a  Poprzez Nie złogi problemowe,  nie rozwiązane analizą oraz świadomym usunięciem Progu .....poprzez ZROZUMIENIE PROBLEMU z przeszłości  nas blokującego.Nasze fobie, złe doświadczenia, kłopoty na LINII ŻYCIA z którymi nie potrafiliśmy się uporać, przeszkadzają w komunikacji wewnętrznej i jasnemu spojrzeniu nie pozwalającemu budować swej świadomości w sposób CZYSTY i dlatego NIE MOŻEMY ZBIERAĆ W SOBIE ZŁYCH DOŚWIADCZEŃ a rozwiązywać je poprzez ....ZROZUMIENIE ŚWIATA I WŁAŚCIWY SPOSÓB ODREAGOWYWANIA .

Możemy to uzyskać  poprzez uświadomienie sobie właściwości tego świata i swój pogląd na TAKI JAKI JEST ale aby był lepszy, to my musimy być silniejsi i odporniejsi na zdarzenia nieprzewidziane które nas nie zaskoczą, musimy wiedzieć jak reagować i odpuszczać doświadczenia negatywne, by one nie były zdolne nas zniszczyć, a wiadomości te mogły nas wzmacniać i chronić przed następnymi..(Pragnienie odczuwania Pełnego ŁADU w Życiu, Rozumności i mądrości Radzenia sobie w Życiu.. aby takie się ono stało), czyli szkolić i ochraniać swoje odczucia silę i odwagę.
Nie bójmy się być otwartymi, silnymi  i odpornymi na wiatr niechęci  Innych czy Losu...poprzez hartowanie siebie o ocieranie się dobrane środowisko w ten sposób by ono było kompatybilne z naszą osobowością i potrzebami wewnętrznymi  bo...
WŁAŚNIE OD TEGO MAMY PODŚWIADOMOŚĆ ,jej Rezydentów i  NASZ PROGRAM pójścia NAJLEPSZĄ DROGĄ ROZWOJU DAJĄCĄ  POZYTYWNY Cel i Efekt Osiągnięcia tego co ŁADEM JEST, Radością Czystej MYŚLI Wyzwolonej z tego co Nieprzyjazne naszym pragnieniom...    Także  Tego co Daje SATYSFAKCJĘ  w związku uczuciowym , nawet do końca wspólnego istnienia.  Najprzedniejszego OWOCU,  którym jest POTOMSTWO spełniające POZyTYWNY WZORZEC i Zasady Rozwoju wg idei  i Wartości "DOBRO".    

Naszym CELEM jest WYPEŁNIENIE SIĘ MAX MOŻLIWOŚCI INDYWIDUALNYCH na drodze POZYTYWNYCH WZORCÓW DĄŻEN. KAZDE ZŁE ROZWIĄZANIE, OPCJA NASZEGO WYBORU innego niż POZYTYWNY... tworzy NAWIS i POTĘGĘ idei ZŁO, która już owładnęła DZIAŁANIAMI I PSYCHIKĄ swych Fałszywych Wartości już jako  ZARZĄD NADRZĘDNY NASZĄ ZIEMIĄ, popychając nasz gatunek ku upadkowi.

TA WIZJA jest  ŚMIERTELNIE REALNA ,wyjęta z WIEDZY OGÓLNEJ w której jest  stworzony nasz OBRAZ OGRANICZEŃ UMYSŁOWYCH społeczeństwa, Jego NIEDOROZWÓJ na który skład się pycha,  egoizm , głupota własnych, nieprzemyślanych decyzji, nienawiść do innych. Myślimy w swym ograniczeniu, że wiemy wszystko, że nasza inteligencja, mózg poznał już wszystko lub niemal wszystko ...a to dla TYCH Z GÓRY KTÓRZY TWORZYLI NASZYCH PRZODKÓW i dali im ZAŁOŻONE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU , czekając że je ODKRYJEMY SAMI i SAMI WPROWADZIMY SWÓJ PROGRAM DLA NICH do wykonania....

Właśnie na tym polega nasze OGRANICZENIE że myślimy zgodnie z podszeptami INSTYNKTÓW NISKICH , nie doceniając WYŻSZYCH WARTOŚCI lub je mylnie asymilując poprzez Głupie, własne INTERPRETACJE i Niby Wartości idei DOBRO.

SŁUCHAJCIE JEJ poprzez POMOC  WAM Niesioną jeśli Chcecie Jej NAUK ...i nie wymyślajcie własnych, które niekoniecznie muszą być WASZE, kiedy nie potraficie kontrolować własnych myśli i ich efektów, nie mając ODNOŚNIKA jakim jest WZORZEC  Idei DOBRO a w nas, ROZUM. TYLKO TEN KTO GO POSIADŁ, MOŻE MÓWIĆ ŻE POTRAFI WARTOŚCIOWAĆ WŁAŚCIWIE.            

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników