Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przebudzenie


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 tarwan

tarwan

    Administrator

  • Administrators
  • 96 postów
  • LocationSpace

Napisany 12 December 2013 - 01:24 PM

PRZYPADKOWOŚĆ WYBIERANIA , NASZEJ IMAGINACYJNEJ DROGI DĄŻENIA

Jako gatunek.. pozbawiony z Natury ŚWIADOMOŚCI w czym powstajemy, co dla nas osobiście oznacza Najlepsza Linia Życia oparta na LOSIE, Wyznaczonym , Przypadkowym Przebiegu indywidualnego rozwoju (tworzenia jakiejś tam świadomości, pozbawionej znamion obiektywności ocen) Wewnętrznego ( Ziemia z Gatunkiem Podporządkowana ZEWN SPLOTOM PRZYPADKOWOŚCI DĄŻENIA)... nie mamy w istocie Żadnego niemal Wpływu na jej Przebieg.

  Poddając się temu Wyznaczonemu Wyrokowi LOSu (nie "kuje" się go) , dążymy chaotycznie Imaginacjami o .. tzw >NAJLEPSZEJ DRODZE DĄŻENIA<  która wymaga Indywidualnej Świadomości  , Naszego POZYTYWNEGO PROGRAMU.. realizowanego potem przez CZYNNIKI ZEWN. w sposób Świadomy i zdeterminowany.. do chwili Jego uznania...i realizacji.

   Taki PROGRAM powinien zawierać.. na pewno nie "nasze pomysły", jako że nie posiadamy żadnej wiedzy o INDYWIDUALNYM, POZYTYWNYM, NAJLEPSZYM, SATYSFAKCJONUJĄCYM ROZWOJU UMYSŁU i naszych Zdolności, ew doboru partnerskiego itp. odbywających się w Pełni jako PRZYPADKOWE i akceptowane  w sposób chaotyczny. Wydaje się nam bowiem że  wszyscy jesteśmy zdolni do obiektywnej oceny.. a to domena Nielicznych, obdarowanych  tzw Fartem.

   Jeśli Świat,  Otaczający Materialny Wszechświat z jego układami..  już Ściśle Zaprogramowanymi,  zanim jeszcze taki MODEL zaistniał jako Odtworzony ("BUM"), to  Życie .. także Ma takie SCHEMATY, ZASADY i NORM Dążenia WYKREOWANE,  w Skali od Nieświadomego Istnienia w Świecie Zwierzęcym, aż po Max... , Najwyższy poziom dostępny dla Materialnego istnienia, potrafiącego wypełnić w jakiś stworzony Samorozwojem- Swój świat Wewn.

  Samorodne wypełnienie Pustki NIEŚWIADOMOŚCI  o to,  co oznacza dla gatunku NIEZNANE, tworzenie się Tradycyjnej Wiedzy gatunku, kopiowanie  i dokładanie do tego zbioru, interpretacji Innych , kolejnych pokoleń... na pewno nie jest, bo Nie Może Być Realnym..  "Odtworzeniem OBRAZU ORYGINALNEGO"... skoro Nie sięgaliśmy Nigdy w Wiarygodny sposób,   po to.. ZEWN ŹRÓDŁO INFORMACJI O DRODZE ROZWOJOWEJ, DANYCH  MOŻLIWOSCI ODTWORZONEMU ŻYCIU ( Taki Istnieje, ale wymaga Odpowiedniego Ekstra potencjału percepcji, Wartości Zaznaczeń Osobowych , nadawanych w LOSIE).

  Wobec tego,  Nasz Używany "OBRAZ RZECZYWISTOŚCI" wykreowanej samodzielnie, NIE JEST TAKIM  JEGO PRAWDZIWYM ODBICIEM... a jedynie Żałosną w większości  naszą Nadinterpretacją  wizji, dążeń i  tzw Rozwoju umysłowego... co jest logiczne, jeśli po dziś dzień, NIE UŻYWAMY TAKIEGO< SCHEMATU >ODNIESIENIA> czy RATIO (NADRZĘDNEJ WIEDZY, ZASAD< NORM DĄŻENIA ŚWIADOMEGO o NAJWYŻSZYM PRIORYTECIE WYKREOWANEJ EWOLUCJI UMYSŁOWEJ).

  Dopiero Uruchomiona NAUKA PODSTAW  ROZWOJOWEGO MYŚLENIA... pozwala na osiągnięcie i wykorzystanie Tego, co ZAPLANOWANO dla takiego Najwyższego poziomu - ROZUMNOŚCI, PEŁNI CZYSTEJ ŚWIADOMOŚCI WSZYSTKIEGO.

  Taka świadomość Nabyta w Naturalnie Zaprojektowany sposób,  POMOCY ZEWN SYSTEMU WYKONAWCZEGO.. PLANU I ROZWIĄZAŃ ROZWOJOWYCH, w postaci Doskonalących umysł CYKLI, Procesu Wprowadzania takiej WIEDZY do PUSTKI, Standardowego MÓZGU świadomie dążącej,  do osiągnięcia swojego indywidualnego MAKSIMUM, ISTOTY MATERIALNEJ, Nadaje Idealny Kształt Umysłowy, wykorzystujący to wszystko co jest jego Pozytywną cechą Indywidualną.

  Potrzebna nam jest TYLKO,  Świadomość Takiej danej MOŻLIWOŚCI, wykorzystania w pelni DARU WYKREOWANEJ JUŻ  DRÓGI  ROZSĄDNEGO DĄŻENIA>.. w postaci Naszego Programu, traktowanego długofalowo jako POZNANIE Tego Wszystkiego co DOSKONALI, FORMUJE TAKI  SWIADOMY KSZTAŁT UMYSŁU.

Materialne czy Odwrotne, Doskonałe i Niezniszczalne,  ROZUMNE już,  ŻYCIE.. zawsze musi zawierać ten Rys Naszej Świadomości, Pragnącej Iść Najlepszą dla siebie a Nieznaną (wiadomo) drogą osiągania nim, Satysfakcji.

  Jeśli Negujemy NIEZNANE NAM a Istniejące ZASADY, poddajemy się nurtowi przypadkowości.. czego LOS i bezrozumny Wybór, dokonany tradycją Nieświadomości Gatunku,  OPCJI "ZŁO"...nie skąpi większości   Uprzedmiotowionej Masy ludzkiej,  uznającej podporządkowanej naturalnej w takim przypadku, degeneracji umyslowej, spłaszczaniem jej .. swoją  barbarzyńską Pychą czy ,  emocjonalną naiwnością chałupniczego, samodzielnego, codziennego  dokonywania Niewłaściwego wyboru...

   Dlatego zanim powiecie swoje... "Wiem, znam siebie i potrzeby, jestem istota myślącą i rozumną.." zastanówcie się nad Faktem Naturalnego BRAKU Świadomości TEGO,  CO  NA PRAWDĘ OTACZA MATERIĘ.., JEGO ZASADY Dla nas Wyznaczonego dążenia... którego wymóg jest Jeden - Najlepsza, indywidualna droga Rozwoju w sposób trzeźwy i Pragnący WERYFIKOWAĆ to, co na Ziemi jest tylko żałosnym tworem  zbiorowej  wyobraźni Pozbawionych ŚWIADOMOŚCI TEGO CO STERUJE.. w oschły i obojętny dla Ignorantów, sposób.

  Rada>  Nie ufajmy "Naszej, ludzkiej wiedzy", Nalotu żmudnego wypełniania BRAKÓW UMYSŁOWYCH każdego kolejnego pokolenia, tradycji Modelu ZWIERZOLUDZIA.. jego "opisów rzeczywistości"... widzianej Iluminacją SUFITU, "programu" paru procent własnych zbiorów, Plonu gatunku.. Nieświadomego REALU  o powstania w nim pierwszych prób. opisywania tego co widzą... Zachowajmy Trzeźwość bez Klasyfikowania tego co Narzuca Litera pisana,  w sposób bezkrytyczny za Świętość i Prawdy. Rezerwa w uznawaniu  bez posiadania Tego co FILTRUJE, Odsiewa FAŁSZ Ludzkiej próby pokazania Innym. swojego  "Wiem"... zaowocuje tylko wtedy, kiedy powstanie w nas ochota na WERYFIKACJĘ TEGO WSZYSTKIEGO.. co "napotworzył" nasz żałosny gatunek bez opamiętania.

   Tylko POMOC, jej uruchomienie da Obiektywną dla nas ODPOWIEDŹ w postaci Naszego Dążenia do WŁAŚCIWEGO ROZWOJU UMYSŁOWEGO, właściwych już idących z WIEDZY MÓZGU, któremu daliśmy (uruchamiając POMOC "DOBRA") To,  CO JEMU PRZELANO Z GÓRY a ... ZAPLANOWANO w i dla  Istot Myślących, Świadomych PRAWD i PRAWA POMOCY, WYKREOWANYCH dla  materialnych form trzeźwo się .. próbujących rozwijać.

  Samodzielnie.. tylko dodamy swoją durnotę, do grona Innych, odwiecznych w OBRAZIE NIEREFORMOWALNEJ PRZESZŁOŚCI.


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników