Skocz do zawartości


Zdjęcie

Emocje jak fale radiowe?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 eljasza

eljasza

    Początkujący

  • Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 12 December 2013 - 01:23 PM

Dotyczy EMOCJONALNEJ STRONY.. Modelu Życia w Masie, Zwierzoludzia... dla jasności- Wyjaśnienie tej strony..


                       Cała PRAWDA o tzw. "miłości" gatunku ZWIERZOLUDZIA

   My,  Model wczesnego Istnienia - ZWIERZOLUDZIA, życia w grupie zwierzęcego świata -Platformy PROGRAMOWEJ "NATURA"  jako gatunek i istoty,  z brakiem świadomości o Realnych Zasadach PORZĄDKU Zorganizowanego dla  Dwu Światów,   należymy do tej grupy Zwierzęcej.. bez względu na nasze imaginacje o sobie  i naszej Surowej inteligencji.

    Nasze Instynktowe reakcje  ograniczają się  więc do IMAGINACJACH, opartych na Samorozwoju bez jakichkolwiek zmian i znamion,  Wartości wymaganych w NORMACH, nie mieszczących się w tych Kryteriach Ocen Nadrzędnego SYSTEMU Zarządzającego Materią.
   Bodźce przesyłane do Mózgu Standardowego (bez znamion Świadomośći NORM) to głównie procesy, docierające do "naszych paru procent dostępu", zaśmieconego bzdurami chaosu,  typu - Samorozwoju o Imaginacyjnej... sferze "wyobrażeń sobie", asymilacji pasującego do .. "naszego indywid. zdania" materiału  ze zbioru  pojęciowego całego gatunku.

  Taka postać Materialnego, Czasowego istnienia na Próbę.. co zdoła w tym czasie Stworzyć Racjonalnego (RATIO ABSOLUTU, PRAWDA ŻRÓDŁA INFO o GATUNKU, MOŻLIWOŚCIACH jemu DANYCH jako EWOLUCJA UMYSŁOWA), ktore nie spełnia Warunków, ma postać czysto Przedmiotowego Istnienia Bez Wartości... do czasu, gdy Odkryje  i uruchomi Proces i cykle  POMOCY,  dla POZNANIA KIERUNKU IDEALIZMU DĄZENIA.. ktore świadomie uzna za Swój kierunek i wybór.

  Reakcje więc naszego gatunku.. do tego czasu, podlegają PASMU ODBIORU SKALI, na ktory reaguje poziom naszej świadomości.. w tym wypadku NIJAKIEJ,  CHAOTYCZNEJ ...a więc  występujących w nas ZWIERZĘCYCH  GENACH,   Wczesnego Zwierzoludzia. Do tych Reakcji i Zachowań czysto INSTYNKTOWYCH, należy także NAKAZ ŁĄCZENIA W PARY (silny), odbierany i interpretowany jako EMOCJONALNA "MIŁOŚĆ".

  Utożsamianie tego Nakazu z  "Wyższymi uczuciami"... mija się z prawdą, jako że jest to   w naszym także przypadku, wymiar  prymitywnego Łączenia w Pary  Samicy i samca ZWIERZOLUDZIA, celem zaś  jego jest łączenie w sferze genetycznej, jako  doprowadzenie do aktu kopulacyjnego , celem ktorego jest  jedynie Przedlużenia Gatunku.

    Wychów jak i cała sfera macierzyństwa.. należą takiże do takich Instynktowych reakcji.
  Nadawanie temu... cech Wyższych Wartości.. nie dość że jest falszywym pojęciem ale na ogół kończy się katastrofą, załamaniem nadmiernego ładowania  w swych emocji, w coś co zaledwie jest Prymitywną formą   Instynktowych tylko , Zachowań Naturalnych  i Zwierząt i Zwierzoludzi.

  Przypadkowe czerpanie głębszych satysfakcji,  z tego czasowego wpływu na umysł  naszego gatunku, ma charakter zupełnie przypadkowy i Jest i Pozostaje .. tylko FORMĄ REAKCJI na NAKAZY   STERUJACEJ  MATERIĄ,  "NATURY" w której... My jeszcze nie zdążyliśmy  wypracować, RACJONALNYCH,ZwierzoludziaZwierzoludziaZwierzoludzia OKRESLONYCH NORM  WARTOŚCI.. Uznawanych za WYŻSZĄ ŚWIADOMOŚĆ i MYŚLENIE.... Dążące   już  w Pełni do FAZY DRUGIEJ,  osiągnięcia Wykreowanych cykli i Procesów URUCHAMIANEJ EDUKACJI,  ZAPLANOWANEJ DLA MÓZGU ISTOTY MYŚLĄCEJ.

    Dlatego  ostrzegam przed hurra optymizmem,  Pseudo Inteligentnego pokolenia a nawet Gatunku, uzurpującego swym SAMO ROZWOJOWYM Chaotycznym i chałupniczym  stylem IMAGINACJI .. mających Oddawać.. niby OBRAZ RZECZYWISTOŚCI.. od strony wymacywanych DUPEREL, skoro MOŻNA ZACZĄĆ DO POZNANIA PEŁNI RAM Z OBRAZEM TEJŻE ZAPROJEKTOWANEJ JUŻ W PLANIE I PIERWOWZORZE.. RZECZYWISTOŚCI.

  Po co marnować zapał i Możliwości DANE MÓZGOWI... jeśli Zaczniemy od POZNANIA TEGO.. co próbuję zasygnalizować jako  NADRZĘDNY  SYSTEM CENTRALNEGO ZARZĄDZANIA MATERIĄ.. podporządkowaną  do czasu, gdy otworzą oczka Umysłu chętnego Poznania ZASAD i PODSTAW  MYŚLENIA i zechcą opuścić  ten  i Ograniczony,  NIEŚWIADOMY ŚWIAT ZWIERZĘCY   Dotyczy EMOCJONALNEJ STRONY.. Modelu Życia w Masie, Zwierzoludzia... dla jasności- Wyjaśnienie dla tej strony.. dotyczą Wszechświata i SIEDMIU cywilizacji, z których Każda odmiennie "widziała " swój rozwój, tworzoną wiedzę, mającą oddawać tę NIEZNANĄ IM RZECZYWISTOŚĆ.  
  Jeśli OCENA i KIERUNEK  dążenia wybranego (   o dość zróżnicowanych  pojmowaniach -  wartość Pozytywna,  dążenie)  mieści się w SKALI, Jednej .. Z  tych DWU i pasuje- jako  WŁAŚCIWY WYBÓR i  KIERUNEK  WYZNACZONY JAKO POSTĘPOWY(IDEALIZM Dążenia)  To ŚCIŚLE OKREŚLONE ZASADY, NORMY  i OCENY, kwalifikują taką cywilizację, jej gatunek, do GRUPY zdolnej do EWOLUCJI UMYSŁOWEJ..pod warunkiem wszakże, że czynią to w  sposób w pełni Świadomy, dowodząc -  CHĘCI POZNANIA PODSTAW, Zasobów IDEOWEJ OPCJI, PROGRAMU  i WIEDZY o ZASOBACH i ODNIESIENIU, Niezbędnym dla Precyzowania Jakości Dążenia.

   W przypadku, takim jak  nasz, sposobu u nas przebiegał ten wybór ,mający charakter chaotycznego Uznawania ad hoc wszystkiego, co pasowało do polityki ówczesnych potrzeb, zarządzającej elity i jej barbarzyńskiej mentalności..

To było coś, co wg ówczesnych pojęć, pasowało do Kierunku dążenia narzucanego masom,  jako moralne prawo wiar religijnych, jak wiadomo ... idei całkowicie Odbiegających od WYZNACZONYCH NORM i SKALI WARTOŚCI  DOSKONALĄCEJ umysł... po które  próbowaliśmy nieudolnie i jednostkowo sięgać... choć Dano nam PRZEKAZ, WIEDZĘ i WZORZEC POSTĘPOWANIA, ogólnie określając ją jako "DOBRO" i "ZŁO", jednak dla BEZMÓZGOWIA  ciemnego luda i wiodących masy,  grup ideowych, niewiele to znaczyło.

  Taki fałszywy  grunt Imaginacji, wizji ciemnych 'uduchowionych' spowodował całkowity chaos dezinformacji,  o Pozytywach Rozwoju JUŻ OKREŚLONEGO i WYZNACZONEGO... Przez jakąś MYŚL > TWÓRCZĄ i jej PLAN < PIERWOWZÓR WSZYSTKIEGO.

   Dzięki KOMUNIKACJI Inkarnujące w ciało(Mózg) WSADY GRUP "JAŹNI",  w każdego z Materialnych , Samo rozwojowych mamy kontakty z SYSTEMEM i POZNANIE NORM DĄŻENIA.. jest Nam dane, o ile zdołamy pokonać Bariery "Zatwardzenia umysłowego" Ograniczenia widzenia.. siebie i swej formy.. do Jedynie Materii i  płaskiego pojmowania Istniejących DWU FAZ ROZWOJU, z których pierwsza.. oznacza  nasze Ograniczone ZWIERZOLUDZKIE jedynie NIEŚWIADOME, materialne istnienie... Po "naszemu"..a więc Bezmózgie zbieranie śmieci z sufitu a z Niczego...                  


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników