Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwierciadła Kozyriewa

kosmos czas przestrzeń

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 tarwan

tarwan

  Administrator

 • Administrators
 • 96 postów
 • LocationSpace

Napisany 02 December 2013 - 07:09 PM

Zwierciadła/Lustra Kozyriewa


W tym artykule opiszemy lustro o interesujących właściwościach, które nazywane jest – Lustrem(Zwierciadłem) Kozyriewa. Czas – wartość nieuchwytna w zrozumieniu go przez człowieka. Dlatego też prace badawcze na temat czasu, zawsze owiane są tajemniczością. Mikołaj Kozyriew – jeden z ludzi, którzy starają się przeniknąć istotę tego zjawiska oraz je zbadać. Zwierciadło jego konstrukcji, stworzone do badania procesów czasowych wzbudziło burzliwą dyskusję, a efekty uzyskane w wyniku badań za pomocą tego zwierciadła nadal pozostaje niewyjaśnione. Naukowiec opublikował swoją teorię (teoria czasu), której istotą jest to, że czas – nie jest abstrakcyjną wartością, ma kierunek i energię. Czas wpływa na nasz świat i jest dodatkowym źródłem energii, nie dając zginąć ciepłu we wszechświecie oraz zapewniając harmonię. Na podstawie tej teorii, czas może mieć odwrotny kierunek, a na świecie wraz z upływem czasu, wszystko będzie dublowane przeciwnymi właściwościami (np. serce będzie po prawej). Należy wspomnieć, że teoria ta nie pojawia się znikąd – wysnuta została na podstawie prac Alberta Einsteina i Hermanna Minkowskiego. Z ich prac wynika, że grawitacja jest zakłóceniem przestrzeni a czas jest jedną z cech zakłócających tą przestrzeń. Kozyriew poszedł dalej w swojej idei w której zastanawiał się co można zrobić koncentrując czas w swoim lustrze. Idea budowy zwierciadła, ma wiele wspólnego z ideami innego genialnego naukowca Wilhelma Reicha, ucznia Zygmunta Freuda. Otkrył on, że energia psychiczna dodatkowo wpływa na niekture siły w przestrzeni, które można zwiększać za pomocą rozwiniętych konstrukcji. Badaną energię życiową nazwał orgonem, a konstrukcję wytwarzającą tą energię – generatorem orgonu. Generatory te mają wpływ nie tylko na energię psychiczną ludzi ale poprawiają też wzrost roślin. Dalsze prace Reicha doprowadziły do powstania urządzeń, które można wykorzystywać do wywierania wpływu na klimat ziemi. Zmian tych bał się rząd Stanów Zjednoczonych (Wilhelm Reich w ostatnich latach mieszkał i pracował w USA). Został aresztowany, wiele jego dzieł zostało spalone a on sam, według oficjalnych źródeł, zmarł w więzieniu na atak serca …

Generator orgonu Wilhelma Reicha podobnie jak konstrukcja Kozyriewa miał również wpływ na materiał biologiczny. Lustera Kozyriewa są spiralno-cylindryczną konstrukcją wykonaną ze specjalnego stopu aluminium z laserem wewnątrz. Zewnętrznie przypominający tomograf. Według hipotezy uczonego, jest ono w stanie ekranować i kondensować strumienie czasoprzestrzeni.

Eksperymenty z Lustrem Kozyriewa

Na początku lat 1990, takiego lustra użyto w eksperymentach na percepcję pozazmysłową, które odbyły się w Instytucie Medycyny Doświadczalnej w Oddziale Syberyjskiej Akademii Nauk ZSRR. Eksperymenty prowadzone przez V.Skarbnikowa. Ludzi umieszczono w cylindrycznej spirali, w której doświadczali różnych anormalnych psychofizycznych odczuć, jak napisano w protokole tych badań. W szczególności, osoby w zwierciadłach Kozyriewa odczuwały “wychodzenie z własnego ciała.” Pracownicy Kaznaczejewa odnotowali przypadki telekinezy, telepatii i transmisji myśli na odległość. Zdolności te gwałtownie wzrastały w miejscach z 2-3-metrowymi, lekko zakrzywionymi, metalowymi zwierciadłami. Zgodnie z teorią Kozyriewa, lustro w pomieszczeniu zmieniało gęstość czasu. Być może miało to również wpływ na wyostrzenie percepcji pozazmysłowych. Ci, którzy spędzili w komorze kilka godzin,postrzegali siebie jako uczestników dawnych wydarzeń historycznych lub widzieli przyszłość. Mechanizm interakcji Zwierciadła Kozyriewa na czas i świadomość człowieka to tylko badania, nadal nie da się powiedzieć czy te osoby zostały przeniesione do prawdziwych wydarzeń z przeszłości czy też jest to odbicie tych zdarzeń (chronomiraż) przeniesione do nas w teraźniejszość. Czy odpowiadają za to w szczególności wklęsłe lustra? Podobnie jak płaskie odzwierciedlają one widzialne i niewidzialne “subtelne” energie  promieniowania człowieka, wzmagając je. Niemniej jednak podstawową i ważna cechą wklęsłego lustra jest: jego skupienie – miejsce przecięcia się odbitych promienie w przestrzeni. Co z tego wynika i jakie w efekcie rzeczywiste konsekwencje z tego wynikają możemy się tylko domyślać. Uderzające dowody gigantycznych wklęsłych luster, możemy zaobserwować w “Mieście Bogów” w Tybecie. Według niektórych uczonych, kompleks piramid i kamienne lustera (dochodzące do kilkuset metrów) połączone są ze wszystkimi kompleksami piramid na Ziemi a także obiektami takimi jak Stonehenge i służą do zarządzania energią czasu. Starożytne legendy tybetańskie mówią o Synach Bogów, którzy zbudowali tajemnicze miasto, korzystając z “Energii Ducha”. Podobne właściwości wklęsłych luster nie mogą przyciągnąć uwagi naukowców.

Eksperymenty i wnioski

Jedna z pierwszych niezwykłych właściwości stoi we Florenckiej Akademii. W 1667 r. w pracy zbiorowej – rodzaju raportu z badań – jest opisany eksperyment: w znacznej odległości od 200-kilogramowego bloku lodu zainstalowano wklęsłe lustro i stwierdzono, że w jego skupieniu temperatura powietrza znacznie spadła. Stwierdzono, że zimno, jak i ciepło, rozprzestrzenia się przez promieniowanie. Teraz, korzystając z prawa termodynamiki, omówimy inny mechanizm: nie zimno przenika w centrum lustra a ciepło, zostaje “przedłużone(wzmocnione)” wychodząc na zewnątrz. Oznacza to, że wklęsłe lustra mają właściwości nie tylko odbiorcze, ale i nadawcze jak anteny. Efekt ten jest szeroko stosowany w elektronice: wystarczy spojrzeć na paraboliczne anteny telewizyjne. Wydaje się, że podobne właściwości mają, i Lustra Kozyriewa, reprezentujące specjalny system wklęsłych zwierciadeł aluminiowych. Wiara w zdolności zwierciadeł skupiających różne rodzaje promieniowania zostały potwierdzone w eksperymentach naukowych w Nowosybirsku poprzez rozległe interakcje: jasnowidzenia, telepatii, itd. Właśnie wtedy po raz pierwszy w historii nauki zostały przeprowadzone dwa globalne kilkudniowe eksperymenty transmisji informacji między ludźmi, oddalonymi od siebie o tysiące kilometrów nie korzystając z tradycyjnych technicznych środków komunikacji. Oto co o jednym z tych eksperymentów powiedział szef Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych W.Kaznaczejew: w dniu 18 grudnia 1991 roku czas oczekiwania w sesji transferu obrazów nie jest zdeklarowany. Jego uczestnik K.Dołgopiatow “zamontował” pakiet danych z obrazami przedłożony do jego akceptacji przez innych uczestników eksperymentu 20 i 22 grudnia. Okazało się, że elementy programu były stabilnie postrzegane w zaplanowanym czasie i kontynuowane w następnych sesjach. Analiza liczbowa parametrów seansów potwierdza realność postrzegania informacji w wielu częściach Eurazji w tym samym czasie, wcześniej wprowadzonych w ziemską przestrzeń. Przybliżyliśmy się do udowodnienia związku inteligentnego pola i poznania możliwości ludzkiego umysłu, uzyskując informacje niezależnie od geografii(położenia) i czasu. “

Naukowcy pracujący z lustrami Kozyriewa stwierdzili i inne ciekawe prawidłowości. Nieoczekiwanie, uczestnicy
eksperymentów zauważyli, że, na przykład, w centrum lustra często pojawiają się świetliste obiekty, podobne do UFO lub pioruna kulistego.Jeden z liderów eksperymentów w Nowosybirsku prof.W.Trofimow, powiedział: “Umieściliśmy jednego z uczestników w instalacji. I nagle wybuchł w niej plasmoid. Potem, przed rozpoczęciem pracy z lustrem – co do minuty – nad naszym budynkiem zaczął pojawiać się świetlisty obiekt w kształcie dysku. Zniknął natychmiast po przerwaniu prac. Takie zjawisko pojawiało się 7 razy. W dalszej kolejności zaczęły dziać się cuda … Kiedy w momencie przygotowania do transferu obrazów mentalnych, wstawiliśmy w lustro symbol M.K.Roericha, “Sztandar Pokoju”, test odrzuciła część pola siłowego. To było przerażające. Nie byliśmy na to przygotowani, nie mieliśmy nawet instrumentów do mierzenia tego wszystkiego. Jedynie co udało nam się zarejestrować na kompasie to to, że północ była po przeciwnej stronie. Boję się myśleć o przyczynach, do tej pory zachowuję pewien dystans.”

W tym samym czasie służby geofizyczne w Dixon odnotowały bardzo silne zaburzenia magnetosfery i jonosfery a nad miejscowościami zauważono jasną zorzę polarną. W 5 z 7 eksperymentów, okres ten charakteryzował się “reakcją” pola informacyjnego w postaci świetlnego obiektu pociągu, który pojawił się i zniknął na niebie Arktyki około minuty na początku i końcu eksperymentu z lustrem Kozyriewa.

„Pokusa, naszych naukowców aby wprowadzić zbliżone rozwiązania instalacji Kozyriewa była wielka – powiedział profesor Trofimow. – Ale zbliżający się eksperyment – powodował zwierzęce poczucie strachu. O 2 w nocy 25 grudnia, jeden z nas zbliżył się do lustra. Poczuliśmy zapach ozonu, zobaczyliśmy błysk i przestrzeń ujawniła nieoczekiwaną wewnątrz zawartość. Każdy, kto wchodził w zwierciadło Kozyriewa, widział ogromny przepływ znaków – znaków, świecących jak neony … Na początku myśleliśmy, że to jakaś wiadomość dla nas. Pokusa interpretacji jest zawsze duża. Wtedy zdaliśmy sobie sprawę, że większość znaków widocznych koreluje z kulturą sumeryjską. To była chwila z historii, która włamała się do naszej strefy.”

W 1997 roku naukowcy z Nowosybirska prowadzili wspólnie eksperymenty z brytyjczykami. W Anglii,w Stonehenge, ponad 200 osób podjęło zdalną transmisję przez zwierciadło Kozyriewa informacji z Nowosybirska. « My – mówi Trofimow – używaliśmy programu, składającego się ze znaków sumeryjskich  – symboli, które przetrwały na glinianych tabliczkach w piśmie klinowym. I Brytyjczycy odebrali te symbole. Nie byliśmy tym zaskoczeni. Wiemy, jak przekazać informację aby została odebrana. A co mnie bardzo zaskoczyło. Oprócz tych znaków, zostało jeszcze odebranych około 70, które mi nie przechodziły. I wszystkie one okazały się związane z kulturą sumeryjską. Oznacza to, że w jakiś sposób mamy na horyzoncie informacje przechowywane na tej półce, którą można przypisać do sumeryjskiego etapu rozwoju naszej cywilizacji ».

Należy powiedzieć, że eksperymenty z lustrami Kozyriewa przeprowadzane były przez Dixona i poświęcone problemom czysto medycznym – diagnostyce i leczeniu na odległość (Francja). Naukowcy zauważyli: ewentualne działanie medyczne. W rezultacie eksperymentów pojawiło się dziwne urządzenie – zwierciadło z systemem laserowym, zbudowane w oparciu o pomysł Kozyriewa. Obecnie urządzenia te wykorzystywane są w leczeniu ludzi. Niektóre formy zaburzeń psychosomatycznych leczone są z dobrym skutkiem. Ludzie po prostu przeobrażają się (transformują).

Istotę tej metody, naukowcy wyjaśniają, w skrócie w następujący sposób – w trakcie leczenia, one(lustra) poszukują subiektywnego (indywidualnego, osobistego) czasu dla każdego pacjenta. Każdy człowiek jest źródłem czasu, ale stale go traci, rozpraszając jego przepływ, natomiast lekarze za pomocą specjalnych ekranów na krótki czas go zbierają. Aby to zrobić, pacjenci są umieszczani w specjalnej komorze wyposażonej w system luster Kozyriewa, które ekranują wewnętrzne stany człowieka, nie dopuszczając do ich rozproszenia.

Kaznaczejew uważa, że powyższe zjawisko – to reakcja informacyjnego ziemskiego pola magnetycznego “wprowadzając” do niego za pomocą zwierciadła Kozyriewa ludzkie formy myślowe. Nie wykluczone, że tak jest. Ale wtedy powstaje pytanie: jaka siła, posiada informacje, jeśli jest w stanie spowodować takie zjawisko fizyczne? Co dzieje się w centrum wklęsłego lustra jeśli na myśli człowieka umieszczone w lustrze, zaczyna odpowiadać planeta, a może i inny umysł?

Chciałbym się zatrzymać na ostatniej myśli. Badania wykazały obecność niewytłumaczalnego niebezpieczeństwa wynikającego z zastosowania niejasnych efektów zwierciadła, dlatego eksperymenty we wszystkich przypadkach zostały wstrzymane. Oczywiście, lustra skonfigurowane w odpowiedni sposób są w stanie nie tylko wpływać na upływ czasu, ale również otwierać drogę do równoległych światów, co oczywiście nie jest wskazane. Uczucie strachu, które występuje u osób w trakcie eksperymentu, może wskazywać na obecność rozumnych istot wpływających na ludzką świadomość. Dlatego też badania w tej dziedzinie powinny być związane ze szczególną ostrożnością i ze zrozumieniem tego z czym mamy do czynienia.#2 tarwan

tarwan

  Administrator

 • Administrators
 • 96 postów
 • LocationSpace

Napisany 15 January 2017 - 08:08 PM

Załączony plik  kosmospl.gif   1.72MB   0 pobrań


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników