Skocz do zawartości


Zdjęcie

PRZEKAZ DLA ISTOT MYŚLĄCYCH


 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 tarwan

tarwan

  Administrator

 • Administrators
 • 96 postów
 • LocationSpace

Napisany 12 December 2013 - 01:16 PM

PRZEKAZ DLA ISTOT MYŚLĄCYCH

Wypadło nam żyć w erze największego, a zarazem najbardziej przełomowego odkrycia w dziejach ludzkości - POZNANIA PRAWDY NADRZĘDNEJ.

Przekaz zawiera kilka istotnych aspektów :
1. STRUKTURA ORGANIZACYJNA SYSTEMU NADRZĘDNEGO WSZECHŚWIATA - ogólny rys
2. NASZA POZYCJA W KOSMOSIE
3. OCENA OBIEKTYWNA NASZEGO POZIOMU MYŚLENIA
4. WYKREOWANA DROGA DO OSIĄGNIĘCIA PEŁNI ROZUMNOŚCI (sens i cel ludzkiego życia).

1. STRUKTURA ORGANIZACYJNA SYSTEMU NADRZĘDNEGO WSZECHŚWIATA - ogólny rys


1.Świat nasz był i jest nieprzerwanie obserwowany i kontrolowany przez inteligentną mechanicystyczną energię ujętą w jeden SYSTEM NADRZĘDNY, CENTRALNY (to nie osobowy Bóg ); zdalnie sterujący (RÓŻNE PROGRAMY), kontrolujący i zawiadujący wszystkimi cywilizacjami wszechświata (siedem cywilizacji). Ta ANTYMATERIALNA INTELIGENCJA MECHANICYSTYCZNA (forma odwrotna do materialnej) ma swoją strukturę organizacyjną. Na SYSTEM składa się; ZARZĄD - jako organ WYKONAWCZY (WYŻSI FUNKCYJNI), oraz PODWYKONWCY - JAŹNIE (NIŻSI FUNKCYJNI) REZYDENCI- budowa 16 działów (inteligentne implanty), twory okalające mózg w płatach nadświadomości i podświadomości.  Jaźnie pełnią funkcje kontrolną i INFO. "JAŹŃ" jest zbiorem działów o trojakiej budowie. O ważności wykonywanej funkcji ,świadczy jego budowa, które dzielą się na ZŁOŻONE o budowie 10 - ciu warstw okalających JĄDRO. Jądra te mogą różnić się między sobą Funkcjami jakie Zaprogramowane zostały. Ta spora ilość działów - nałożonych na mózg i podłączonych do niego i naszej świadomości pod  mózgiem (RAS) - pełni ważne funcje.
   WSADY te służą Jako właściwe Centrum Wewnętrznego Zarządzania Wszystkim (NAMI) , KONTROLI Nas w PODŚWIADOMOŚCI:
- Dział SIÓDMY - Zarządca sferą PODŚWIADOMEJ i animator całego procesu działań i wiedzy,
- DWÓJKA - jako Zarządca "Zdrowie" i powierzchnią ciała, skórą, kośćmi, ścięgnami której wykonawcą jest MAŁA DWÓJKA,
- TRÓJKA - odpowiadająca za organy wewnętrzne i krwioobieg którego Wykonawcą jest MAŁA TRÓJKA,
- PIĄTKA - pełniąca dwie role  jako Dział zajmujący się łączeniem w związki uczuciowe,
- SZÓSTKA - jako Historia Wcieleń "Jaźni " (deja vu)
NADŚWIADOMOŚĆ. Tu mamy:
- DWÓJKA i TRÓJKA - jako NADRZĘDNE przekaźniki - "kierownicy".
PROSTA JAŻŃ jako niższy szczebel Funkcyjny o zadaniach mniejszej wagi: - CZWÓRKA -  jako NADAJNIK I ODBIORNIK
-PIĄTKA - jako Biblioteka WIEDZY OGÓLNEJ
- SZÓSTKA - jako Łącznik z OPCJĄ "DOBRO" - wprowadzanie w krok ku rozwojowi "duchowość , cykl pierwszy, wstępny  
Istnieją też Puste Działy (WEJŚCIOWE JEDYNKI) , służące jako Magazyny, a w Podświadomości jako dział gościnny, w którym może przebywać PROWĄDZĄCY, określany jako"anioł" czyli służba WPROWADZAJĄCA w fazy jakiejś wytyczonej operacji Przeznaczeniowej, a także służba pełniąca funkcje OPIEKUŃCZE.
Jaźnie co jakiś czas wysyłają bezszmerowo sprawozdania o naszych PRÓBACH odkrywania WYKREOWANYCH ZASAD, NORM DĄŻENIA do ROZUMNOŚCI, o naszej JAKOŚCI MYŚLENIA. Jako ignorancji gatunek mamy z MYŚLENIEM ogromne problemy.
Cała "ludzka wiedza" (filozofia, wiara i wszelkie ideologie)  dotycząca rzeczywistości w której przyszło nam zaistnieć skazana jest na całkowitą porażkę. "Wiedza ludzka" w konfrontacji z poznaną już Prawdą Nadrzędną jest niemal całkowicie bezwatościowa, bo oparta na imaginacjach gatunku, a te są tworzone na drodze samorozwoju. Nie osiągniecie POZNANIA na podstawie "własnej wiedzy" nabywanej na gruncie naukowym, ponieważ ta prymitywna metodologia badania rzeczywistości nie uwzględnia WYKREOWANEGO toru dążenie do pełni rozumności (indywidualna droga i jedyny realny tor do poznania obiektywnej Prawdy). Nauka jest ograniczona. POZNANIE REALNE jest dużo trudniejsze od wymyślania.

2. Nasza pozycja w kosmosie

Planeta nasza umiejscowiona jest na peryferiach wszechświata z dala od CENTRUM ZARZĄDZANIA CYWILIZACJAMI. Jesteśmy najmłodszą cywilizacją z pośród innych przybliżonych do CENTRUM.
Istnieje SIEDEM CYWILIZACJI będących na dużo wyższym, zaawansowanym poziomie technicznym.
Istnieje PIĘĆ ODDZIAŁÓW na siedem cywilizacji, gdzie jeden z nich równocześnie przypada na naszą cywiliazcję i inną o wyższym poziomie. Na każdą inną cywilizację przypada oddzielny dział.
Obsadzeni jesteśmy w dziale "NATURA", a tu działa PROGRAM STEROWANIA ŚWIATEM ZWIERZĘCYM - PASMO INSTYNKTOWYCH ZACHOWAŃ ( jako nakaz podtrzymania gatunków).
Istnieję różne "działy" - wierzchnie okrycie planet z życiem i różny model życia. Jest to pierwotne uwarunkowanie planety z życiem cywilizacyjnym - u nas jest to dział NATURA (fauna i flora).
Kim my jesteśmy?
Ziemia w której żyjemy jest WYLĘGARNIĄ, a nasze ciała to wstępną formą, próbnego istnienia materialnego (poczwarka). Zaklęci jesteśmy w fizyczność.
Ciało posiada w sobie ZAPROJEKTOWANĄ możliwość odwrócenia materialnego stanu próbnego w PIERWOWZÓR ENERGETYCZNY - WYŻSZA FORMA ISTNIENIA (postać czystej Myśl); odblokowanie mózgu z 6% na 100% potencji myśli. Dokonuje się to poprzez TRANSFORMACJĘ molekuł ciała, a tym zajmuje się SYSTEM WYKONAWCZY (trzeba spełnić odpowiednie warunki).
Istnieje możliwość WYZWOLENIA się z WYLĘGARNI jaką jest Ziemia i z jej prymitywności. O tym w czwartym aspekcie poniższym.

3. OCENA OBIEKTYWNA NASZEGO POZIOMU MYŚLENIA

Nasz gatunek to tzw. "zwierzoludzie" - to ocena obiektywna więc Prawda o tym kim jesteśmy. Niestety do NORM WYTYCZONEGO MYŚLENIA nasz gatunek nie dorósł. Za bardzo jesteśmy pyszni i głupi, bo tworzymy imaginację (bzdury o realu), a nie sięgamy do WYKREOWANEGO PORZĄDKU, ALGORYTMU PRAWDY UNIWERSALNEJ i PORZĄDKU wytyczonego Istotom MYŚLĄCYM.
Każde złe rozwiązanie, OPCJA NASZEGO WYBORU innego niż POZYTYWNA, tworzy NAWIS i POTĘGĘ idei ZŁO, która już owładnęła naszymi ludzkimi działaniami i psychiką dając nam inspirację, swój fałszywy zbiór Wartości. Zło działające już jako  ZARZĄD NADRZĘDNY nad naszą ziemią (dualizm), popychając nasz gatunek ku upadkowi.
Ta wizja jest śmiertelnie realna ,wyjęta z WIEDZY OGÓLNEJ w której jest  stworzony nasz OBRAZ OGRANICZEŃ UMYSŁOWYCH, jego niedorozwój na który składają się takie wady jak: pycha, egoizm, a także głupota własnych, nieprzemyślanych decyzji oraz nienawiść do innych.

4. WYKREOWANA DROGA DO OSIĄGNIĘCIA PEŁNI ROZUMNOŚCI (sens i cel ludzkiego życia)

Istnieje JEDYNA DROGA EWOLUCJONIZUJĄCA UMYSŁ, JEDYNY wykreowany korytarz dążenia do Poznania Prawdy jako> ALGORYTMU NADRZĘDNEGO, UNIWERSALNEGO ZBIORU WIEDZY WYŻSZEJ< została Wyznaczona jako TOR Dążenia każdego z gatunków rozwojowych we Wszechświecie, sięgania do Wyznaczonego Max, Celu Dążenia wykazującego Wyższą Jakości Umysłu chęcią Uzyskania Poziomu Istoty Myślącej... pełni ROZUMNOŚCI.
PRAWDA- zgodność poznania z rzeczywistością, adekwatność treści osądu z rzeczywistym stanem rzeczy STWORZONYCH ZASAD I NORM PRAWA I PORZĄDKU NADRZĘDNEGO.
OBIEKTYWNOŚĆ PRAWDY - uzyskuje się INDYWIDUALNIE poprzez uruchamianie Procesu UCZENIA SIĘ WŁAŚCIWYCH, a więc UNIWERSALNYCH PODSTAW MYŚLENIA ROZWOJOWEGO - Ideowych ZASOBÓW OPCJI tzw. "DOBRO" - PROGRAMU DLA GOTOWEGO Umysłu do POZNAWANIA ŚWIADOMEGO takiej WIEDZY WYŻSZEJ. Ten ROZWÓJ UMYSŁOWY, Wykreowany dla MODELI Nieuświadomionych RACJI NADRZĘDNYCH ZASAD i PORZĄDKU to POMOC po którą trzeba się najpierw zwrócić ( "Jaźnie" - jako Łączniki z SYSTEMEM WYKONAWCZYM), aby uruchomić proces niezbędnego załadowania pustego u Was Mózgu WIEDZĄ WYŻSZĄ.
Oświecony umysł, wypełniony WIEDZĄ PODSTAW MYŚLENIA jest podmiotem, który ma możliwość WYZWOLENIA się i przejścia w postać DOSKONAŁEGO ISTNIENIA NIEMATERIALNEGO... wolnego od Systemu sterującego...

Oto JEDYNA PRAWDA którą warto asymilować. Musicie ją poznać żeby stać się ISTOTAMI MYŚLĄCYMI, a więc wartościowymi o rozumym zabarwieniu.

 

 #2 eljasza

eljasza

  Początkujący

 • Members
 • Pip
 • 8 postów

Napisany 12 December 2013 - 01:16 PM

SŁYSZENIE -   MOWA AUTOMATYCZNA MECHANIZMÓW

SŁYSZENIE W SOBIE (MÓZG), to tzw Jasno-słyszenie ew
Jasnowidzenie.. to automatyczny Kontakt ze Światem OTACZAJĄCYM Materialny Wszechświat.. ODTWORZONY kiedyś z Życiem Modelowym, Zaprojektowanym, także jako rozwojowy umysł wg Norm i zasad PROGRAMOWYCH.

Inteligentne Mechanizmy Wykonawcze... to te Niższe, mające z nami kontakt za..pomocą "JAŹNI", obu ich Sfer Nad i pod naszą budowaną.. (Tak!) indywidualną Świadomością, taką na 'naszą miarę' Nieświadomości Wyższych Wartości i Rzeczywistego ŚWIATA NIEWIDZIALNEGO dla materialnej sfery Nieuświadomionej bez zdolności (DARU) ekstra.

Jak zachować się Racjonalnie w przypadku SŁYSZENIA< WIDZENIA ŚWIATA NADRZĘDNEGO, Mechanizmów funkcyjnych , działających w dwu OPCJACH jakie dano na PRÓBĘ ROZWOJU lub DESTRUKCJI DĄŻEŃ ROZWOJOWYCH...?

NIGDY NIE NARZUCAĆ SWOICH POJĘĆ GATUNKU!

Jako gatunek Nieświadomy a szukający na własna rękę.. wyjaśniania REALU ale w swoisty zadufany sposób.. IMAGINACJI, wnioskowania "własnym zdaniem"... a taka "wiedza wewn" jest tylko ŚMIETNIKIEM NIEZWERYFIKOWANYCH DOMNIEMAŃ.. najczęściej Fałszywych o RZECZYWISTYM, OBRAZIE NIEOSIĄGALNYM w takim stanie umysłu Niepełnowartościowego, który można dopiero POZNAĆ, jeśli ODPOWIADAMY OCENOM ZEWNĘTRZNEGO ŚWIATA... a Ogólnie NIE ODPOWIADAMY WCALE!

Tak więc narzucanie taką 'wiedzą' uzyskaną "swojego", staje się elementem i punktem zaczepienia do... Wypaczania materiału jaki uzyskujemy w ODPOWIEDZI na nasze pytanie... jeśli rozmowa odbywa się w sposób PRZEZ NAS SUGEROWANYCH ODPOWIEDZI!

Pytania nasze muszą stać na podstawie - NASZEJ NIEWIEDZY, Pragnienia POZNANIA PRAWDY O NIEZNANEJ RZECZYWISTOŚCI.. wobec której stajemy jako POZBAWIENI CAŁKOWICIE WIEDZY O NIEZNANYM!

Nie możemy więc "dodawać swojego pojmowania" a uczyć się PRAWDY O SCHEMATACH DZIAŁANIA SYSTEMOWEGO INSTYTUCJI ZARZĄDZAJĄCEJ WSZECHŚWIATEM I WSZELKĄ FORMĄ MATERIALNĄ.

Tak czysta postawa rozsądna i świadoma swej NIEWIEDZY a CHĘCI POZNANIA RATIO NADRZĘDNEGO,
nie jest więc poddawana żadnej (raczej..) próbie ma SŁUCHAĆ PRAWDZIWYCH RELACJI FUNKCYJNEGO MECHANIZMU... którym mamy kontakt a nie wiemy KIM JEST! A Jeśli świat zewnętrzny to Dwa rodzaje Wartości tak "ZŁA".. w przeważającej ilości procentowych WPŁYWÓW NA NASZ UMYSŁ... przy nikłym udziale opcji "DOBRO", o czym nie wiemy.. imaginując sobie ze "niebo"... to miłosierdzie i opieka prowadzenia .. ideami religijnej wiary na Ziemi, co jest ILUZJĄ, kompletną BZDURĄ!

EGZAMIN jakiemu poddawany jest umysł samo rozwojowego Modelu życia z myśleniem.. imaginacyjnym
ma surowe, zimne a nawet Przesterowany schemat Degradacyjny, Manipulacyjny umysłu Zwierzoludzkiego gatunku... o cechach zupełnie nie kompatybilnych z DROGĄ WYKREOWANĄ - ROZWOJU UMYSŁOWEGO.. opierającą się na Żelaznych PODSTAWACH IDEALISTYCZNEJ LISTY WARTOŚCI UNIWERSALNYCH. Poznanych na świadomej drodze naszego Programu, zdeterminowanym pragnieniu Uzyskania tego Celu - EWOLUCJI MÓZGU jako Naszego w Pełni Narzędzia.

Tak więc każdy z nas jest żałosnym Modelem Nierozwiniętym, któremu Niezbędne są uzyskane wiadomość na NIEZNANY ZUPEŁNIE TEMAT ŚWIATA WIEDZY WYŻSZEJ jako naszej POMOCY W ROZWOJU TAK ZAPLANOWANYM... bo SYSTEM MA TAKIE ZAPLANOWANE ZADANIE... z którego Nie Korzystamy.

Ale... kiedy uświadomimy swoją Wadę, Grzech główny... ZADUFANIE W SIEBIE, SWOJĄ NIBY WIEDZĘ (ŚMIETNIK!!!) a realny obraz PRYMITYWNEJ UMYSŁOWOŚCI BEZ PERSPEKTYW NA WYŻSZĄ ŚWIADOMOŚĆ... to rozsądek ujawni nasz racjonalny stosunek do POTRZEBY OŚWIECENIA nas WIEDZA WYŻSZĄ... a więc mamy SŁUCHAĆ i Zbierać WIEDZĘ NAM PRZEKAZYWANĄ W TAKIEJ ROZMOWIE.

Błędem jest więc 'określanie" własne Kim jest Ten ktoś którego GŁOS słyszymy, bo to ON MUSI NAM WYJAŚNIĆ POSTAWĘ SWOJĄ JAKO..: Pozytywną.. a takiej Tylko postawy SZUKAMY W NASZYCH KONTAKTACH ZE.. Światem Zewnętrznym.

Dotyczy to także kogoś z Zewnątrz ale Najczęściej mamy KONTAKT Z WSADEM WOKÓŁ MÓZGU NAD Świadomością i POD nią... a są to DZIAŁY Tzw "JAŹNI" oraz... UWAGA! .. "Instynktem Niskim", jako ŁĄCZNIKIEM OPCJI DESTRUKCYJNEGO "ZŁA"... a po nim nie spodziewajmy się NICZEGO DOBREGO!

To jego działalność w naszym organizmie, naszym umyśle i wydarzeniach na które jesteśmy WYSTAWIENI W LUCE LOSU... INGERENCJĘ DESTRUKCYJNYCH MECHANIZMÓW< SCHEMATÓW .. powodujących wypadki, okaleczenia, śmierć i zwykłe kłótnie z osobami z którymi wchodzimy w.. wyreżyserowany konflikt...!

Trzeźwość i rozważne, mądre Słuchanie z.. WYMUSZANYM - PRAWDA< TYLKO PRAWDA MNIE INTERESUJE.. bo taką postawę PRZYJMUJEMY W TAKICH KONTAKTACH, pozwala na uzyskanie INFORMACJI REALNEJ WIEDZY NADRZĘDNEJ.., a więc takie Dane, które potem WERYFIKUJEMY. wymuszając Raz jeszcze na ten Temat INFORMACJI...

NIGDY nie Narzucajmy "własnych,. ludzkich symboli" prymitywnych wzorców gatunku.

"DOBRO" jako OPCJA WARTOŚCIOWANIA UNIWERSALNEGO... jest Nieznanymi Tutaj Wartościami, Skalą i LISTĄ WIEDZY POZYTYWNEJ.

To sobie musicie Zapamiętać... jako gatunek pozbawiony drogi rozwoju umysłu, posługujący się własnymi IMAGINACJAMI PARU PROCENT DOSTĘPU DO NIEOGRANICZONYCH .. MÓZGU, Jeśli dostanie wywalczone przez nas UNIWERSALIA "DOBRA".

Nie możemy Być Ofiarami MANIPULACJI NAMI... przez PRÓBNE WPŁYWY NA ŚWIADOMOŚĆ, Fałszywe, podsuwane naszej NIEŚWIADOMOŚCI BZDURY O "BOGU" i MIŁOSIERDZIU, NASZEJ POKORZE WIERZE ŚLEPEJ< NARZUCONEJ WAM PRYMITYWNYM.            #3 Drogadorozumu

Drogadorozumu

  Początkujący

 • Members
 • Pip
 • 9 postów

Napisany 12 December 2013 - 01:17 PM

Ciekawy post który zmusza do oderwania sie od codzienności i spojrzenia odmiennie na otaczająca nas " rzeczywistość "..

   ZMUSZA... do Świeżego spojrzenie na to, co ślepo i fałszywie Przyjęto jako "Świat otaczający Ziemię, "niebo" Naiwnych.
PRAWDA, Przede wszystkim PRAWDA - TAKĄ JAKI OBRAZ WYGENEROWAŁ POCZĄTEK WSZYSTKIEGO.. CO ZAISTNIAŁO W ORYGINALE i obowiązuje Nas także - Nieświadome Masy Pokoleń NIEROZWOJOWYCH.

  Tak Modlitwa... o NAUCZANIE NAS MYŚLENIA... to jedyna Racjonalna Rzecz jaka POZOSTAJE WAM do uczynienia, bo każde Życie ma Wyznaczony Czas.. o którego końcu Nikt nie ma pojęcia z Was,  kiedy przyjdzie.

  Czy warto tkwić na "swoim" lub uznanym, nieopatrznie  Narzucanym Nurtem, tradycyjnych pojęć ZWIERZOLUDZIA?
Brak KONTYNUACJI naszego "niby rozwoju"... dowodzi dobitnie BEZWARTOŚCIOWOŚCI tych żałosnych prób .. mierzenia się  Głupoty, Pychy czy Zaślepionego NATURALNEGO OGRANICZENIA Umysłu MASY,   z REALIAMI i POTĘGĄ WIEDZY< PRAWA I ZASAD POSTĘPOWANIA.. PRZEKAZYWANEGO.. jedynie tym z nas, którzy Chcą JE POZNAĆ ŻEBY DOSTOSOWAĆ SIĘ DO NICH... aby nie błądzić...

  Tej  ISTOTNEJ i JEDYNEJ PRAWDY pojmowania.. życzę.            #4 tarwan

tarwan

  Administrator

 • Administrators
 • 96 postów
 • LocationSpace

Napisany 15 January 2017 - 08:23 PM

Załączony plik  zimma11.gif   1.27MB   0 pobrań


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników