Zjawiska auryczne

ENERGETYCZNE SYSTEMY ZACZEPNO-OBRONNE i KOMUNIKACYJNE : są to zjawiska, które autor widzi codziennie, są powszechne. Gdy spotykają się ludzie na ulicy lub gdziekolwiek indziej, wtedy zaczynają dotykać się za pomocą aurycznych smug zakończonych przyssawkami. W podobny sposób osoby niewidome dotykają się palcami, a słonie obmacują się trąbami.

Na pewno zauważyłeś, że większość ludzi, choć nie wszyscy, którym pokazuje się nową rzecz musi ją koniecznie pomacać palcami. Niejednokrotnie byłeś zdegustowany, gdy pokazywałeś komuś fotografię, a ta osoba od razu wyrywała ci ją z rąk i powalała tłustymi palcami. Większość ludzi po prostu funkcjonuje jak te słonie zarówno na poziomie fizycznym, jak i na poziomie dla nich niewidzialnym. Ludzie funkcjonujący według takiego modelu muszą wszystko pomacać, jak małe dzieci, nawet nie zdając sobie sprawy, że ciągle popełniają czyny agresywne, bo dotykanie kogoś na poziomie fizycznym, jak i aurycznym wiąże się z naruszaniem czyjejś intymności i “wyciąganiem” z niego energii. Nic dziwnego, że osoby sensytywne uciekają od “dotykaczy” i unikają tłumów. Starsze dzieci wiedzą, że nie wszystkiego można dotykać, bo nie wypada i można “dostać po łapkach”, ale dorośli po prostu nie wiedzą, że ta sama zasada odnosi się do rzeczy i zjawisk dla nich pozornie niewidocznych. Sposób badania “na słonia” cechuje osoby, które przez neurofizjologów nazywane są “czuciowcami” ś większość z nich posiada pozytywne intencje, lecz pozostałych cechuje niski poziom etyki. W odróżnieniu od “czuciowców”, “wzrokowcy” używają takich smug sporadycznie ś ich mózgi funkcjonują inaczej.

Ludzie bardziej oświeceni w ogóle nie stosują “badania” za pomocą smug i macek, bo nie potrzebują “podłączać się” do czakramów innych ludzi, by czegoś się o nich dowiedzieć ś wystarczy jedno spojrzenie, by ocenić czyjeś intencje.

Autor często widzi na ulicy takie oto scenki: stoi sobie grupka młodych mężczyzn i niewidzialnymi łapskami obmacuje z pewnej odległości ciała zatrzymujących się dziewczyn, które odczuwając, co się dzieje rzucają się do ucieczki, często łamiąc przy tym obcasy i jeszcze długo czują się zmieszane lub wręcz zbrukane.

Osoby agresywne, chciwe i bezwzględne wysuwają często smugi zakończone haczykami, by przytrzymywać lub pokaleczyć ofiarę. Na pewno nie raz odczułeś, że ktoś wbijał w ciebie niewidzialne haczyki, a ty miałeś ochotę opuścić to miejsce. W niektórych miejscach łatwiej jest zobaczyć takie smugi, np. na zabawie w lokalu rozrywkowym, gdzie przesiadują tzw. swojaki. Gdy wchodzi ktoś obcy, wówczas z wielu stron wysuwają się ku niemu liczne smugi o długości nawet kilkunastu metrów z przyssawkami i haczykami i zaczynają badać i szarpać intruza z kilku stron.

Są miejsca i sytuacje, w których takie zjawiska auryczne mają większą intensywność, niż gdzie indziej, na przykład w wojsku, w więzieniach, w szkole, w kolejce za przysłowiowym mięsem i wszędzie tam, gdzie występuje nadmiar niezdrowej rywalizacji lub chęć poniżenia i podporządkowania sobie jednego człowieka przez grupę agresywnych ludzi.

Jak się bronić przed taką agresjąś – Jest na to wiele sposobów i wiele z nich jest realizowanych spontanicznie, bez udziału świadomego “ja”. Zaawansowane sposoby obrony wymagają natomiast specjalnej wiedzy i treningu.

WSTĘGI MIŁOśCI:

między parą kochanków tworzą się srebrzyste, barwne pasma łączące wszystkie lub wybrane czakramy. Grubość pasm, intensywność barw, rodzaj czakr, z których wychodzą i czakr, do których podążają te pasma informuje o jakości związku i rodzaju wzajemnych zależności. Często obserwuje się, że osoba dominująca w danym związku wysyła ze swojego splotu słonecznego lub z czoła grubą wiązkę, która rozdziela się na kilka mniejszych wiązek, podążających do czakr partnera. Rzadziej spotyka się, by poszczególne czakry były połączone równoległymi pasmami. Przy ciele osoby dominującej, wysyłającej, pasma są zwykle grubsze. Te pasma nie są więzami, bo w każdej chwili można je wycofać.

WIĘZY KLANOWE :

tworzą odmienne pasma o innej intensywności. Budowa takich wstęg wykazuje duże różnice indywidualne.

EMOCJO – MYśLOKSZTAŁTY:

np. obok osób przenoszących się w relaksacyjne refugium unoszą się piękne krajobrazy. Pieśni-mantry hinduskie wywołują fioletowe lub błękitne świetliste obłoki. Podczas wybuchu gniewu unoszą się ciemne, skłębione chmury przecinane szkarłatnymi błyskami. Nawet jeśli ktoś przelotnie pomyśli o byłym wydarzeniu, przejawia się to natychmiast w AURZE w formie obrazu i emocji. Warto wiedzieć, co się mówi i myśli przy innych.

Postrzeganie emocjokształtów i myślokształtów jest jednym z łatwiejszych zadań podczas prowadzonych przez autora kursów. Wystarczy poprosić modelkę, by przeniosła się mentalnie w jakieś miejsce, by pojawiły się kształty i barwy związane z zadaniem, choć czasem można się także przekonać, że warto trzymać się tematu i trzymać na wodzy swoje myśli i emocje, bo inni je zobaczą. Nie tylko na sali ćwiczeń, ale i na codzień.

Podczas zajęć w pewnym mieście autor poprosił pewną kobietę, by przeniosła się mentalnie do świątyni i wykonywała ćwiczenia duchowe. Po chwili pojawił się ogromny fioletowy, świetlisty, żarzący się obłok, do którego dołączyły dwie złociste spirale pobudzonej energii kundalini, wijące się nad głową, sięgające aż do sufitu wysokiej sali: jedna spirala w kształcie DNA, a druga w kształcie rozciągniętej sprężyny, węższej przy głowie, a szerokiej u góry. Od złocistej korony na głowie unosił się aż do sufitu szeroki, cylindryczny słup świetlny. Uczestnicy zachwycali się tym wspaniałym widokiem przez około 20 minut, gdy nagle wszystko prysnęło niczym bańka mydlana, a pojawiła się ciężka, ołowiana chmura, w której majaczyły poskręcane i postrzępione płaty w odcieniach ciemnej, matowej zieleni. AURA była spowita rodzajem szarej kraty. Kobieta przeniosła się wtedy mentalnie do swojego domu, gdzie mąż alkoholik dręczył ją na codzień. Tego rodzaju odcienie zieleni ukazały, że żywi ciągłą troskę o przyszłość swoich dzieci. Przeczuwała, że za pół roku mąż pozbawi ją życia. Szara krata znamionowała poczucie sytuacji bez wyjścia. Ciemna chmura była w tym przypadku wyrazem bezsilnego żalu, troski i uczucia ciągłego skrzywdzenia.

Na innych zajęciach autor poprosił pewną panią, by wykonywała podobne ćwiczenie. Znów wokół kobiety wytworzył się piękny fioletowo-niebieski obłok, choć tym razem nie było spiral energii kundalini, bo umiejętności tej osoby nie były aż tak zaawansowane. Po około 10 minutach, ten piękny obraz nagle rozmył się, a w jego miejsce pojawiła się nieprzezroczysta chmura w różnych odcieniach czerwieni, z przewagą karminów, okalająca kobietę. W odległości około 1 metra od głowy zacząło się wyłaniać z chmury staroświeckie, żelazne łóżko, a na nim ta pani w objęciach mężczyzny. Na ten widok zaskoczenie uczestników było ogromne, ale jeszcze większe było u tej kobiety, gdy z wielu ust usłyszała, że ten pan, o którym ukradkiem pomyślała nie jest jej mężem. Ten przykład przekonuje nas, że nasze myśli tworzymy nie tylko na własny użytek, widzą i odczuwają je inni dookoła. Nasze myśli powinny być życzliwe i konkretne, w ten sposób będziemy pomagać innym w samorozwoju, wprowadzając harmonię we własnym domu i na świecie.

PRANA SŁONECZNA :

w słoneczny dzień spójrz przez chwilę w niebo mając słońce za sobą. Maleńkie, srebrno połyskliwe kuleczki poruszające się szybko na wszystkie strony są kuleczkami prany słonecznej. Według ezoteryków są one skupiskami cząstek tlenu naładowanych praną słoneczną. Na obszarach zanieczyszczonych jest ich mniej.

OBŁOK GAZOWY :

chmura pary wodnej, soli i gazów, postrzegany w postaci lekkiej, szarawej mgły. Jego obecność potwierdza położenie ręki na zimnej szybie. Rejestruje go fotografia Kirlianowska.

CIEKI PODZIEMNE , STREFY GEOPATYCZNE :

są widoczne w formie ciemnej, kłębiącej się waty lub pionowych pasów promieniowania o różnych barwach. Opanowanie tej umiejętności jest łatwiejsze dla radiestetów. Wyższą umiejętnością jest śprześwietlanieś warstw skalnych w poszukiwaniach radiestezyjnych. Własność tę najłatwiej jest obudzić indukcyjnie w towarzystwie świdzącegoś radiestety.

NASYCANIE ŻYWNOśCI BIOENERGIĽ :

aura żywności powiększa się, posiada ząbkowane, promieniste obrzeża z obecnością świecących punkcików. Często obserwuje się efekt pulsowania. Jakość aury zależy od kwalifikacji osoby energetyzującej.

BŁOGOSLAWIENIE ŻYWNOśCI MANTRĽ:

aura żywności staje się jeszcze większa, bardziej świetlista, jednorodna, kulista, o łagodnych brzegach. Rodzaj mantry wpływa na ścharakterś aury.

AURA FIGUR KULTOWYCH :

z pomocą asystenta należy umieścić różne figury w jednakowych torbach papierowych dla wykluczenia sugestii. Liczne eksperymenty na kursach autora pozwoliły ustalić, że największą i najbardziej świetlistą aurę mają figury wykonane z cienkiego złota lub szkła wypełnione wodą, przybierającą dokładny kształt figury. Wypełnione częściowo mają aurę mniejszą. Wielkość, kształty i barwy aur figur kultowych ściśle wiążą się z jakością kultur duchowych, które je stworzyły. Im więcej egoistycznych próśb jest składanych wobec bóstw, tym mniej świetlistych i transcendentalnych cech reprezentuje aura danej figury kultowej.

Facebook