Strukturokształty

Różne myśli i emocje wywołują zmiany w strukturze subtelnej materii AURY, dostrzegane w tzw. „makro i mikroskopowym” oglądzie AURY. Występują tysiące „strukturokształtów”. Często przypominają obrazy metali, minerałów i kryształów wody pod mikroskopem elektronowym. Kapitalną analogią na zobrazowanie tego zjawiska są odkrycia dokonane przez japońskiego naukowca, opisujące tzw. pamięć wody. Aby dokładnie przyjrzeć się „ strukturokształtom ”, trzeba posłużyć się rodzajem jasnowidczego układu optycznego, łączącego funkcję teleobiektywu, lupy i mikroskopu jednocześnie.

AURA z „BETONU”:

Czy każdy człowiek ma AURĘ? Każdy, choć zdarzają się tacy, którzy tą AURĘ mają w zaniku, o grubości ok. 50 cm, zakończoną betonową skorupą o grubości 5 cm, jak np. pewna kursantka, która powróciła do kraju po 20 latach pobytu w Nowym Jorku.Ta skorupa, istniejąca na codzień, obrazowała jej geny, charakter i postawę obronną: zamknięta w swoim własnym świecie, odcięta od wyższych wpływów, pełna obaw, lęków i żalów. Tam takich ludzi spotyka się wielu. Jeszcze inni zamiast AURY mają coś w rodzaju betonowej, 15-cm skorupy przylegającej do ciała – są to ludzie opętani przez pewnego rodzaju złośliwe obce byty, które wywodzą się z dalekiej przestrzeni, lecz są na naszej planecie od dawna. Tacy ludzie-zombi pojawiają się w zorganizowanych grupkach w miejscach, do których mają swobodny wstęp, np. na targach, koncertach, imprezach, manifestacjach, gdzie starają się obniżać świadomość uczestników lub przeszkadzać innym ludziom w przyswajaniu jakichś duchowych prawd. W tym celu posługują się m. in. telepatią i psychomanipulacją. Gdy porozumiewają się między sobą telepatycznie, bezsłownie, można zaobserwować słabe jarzenie się wewnątrz tej skorupy niewielkich, jaśniejszych ziaren. Wewnątrz ciała fizycznego można zaobserwować coś w rodzaju „czarnej materii” lub „czarnej dziury”. Energię psychiczną i emocjonalną ludzi siedzących w pobliżu chłoną niczym odkurzacze. Jednocześnie telepatycznie narzucają chwiejnym psychicznie ludziom fałszywy obraz rzeczywistości, tak, żeby zrozumieli coś zupełnie odwrotnego lub by nie zrozumieli nic. Podczas Targów Psychotronicznych w różnych miastach łatwo ich zauważyć – najbardziej interesują ich wykłady dotyczące hipnozy lub rozwoju duchowego – zawsze starają się podsumować słownie po swojemu każdy wykład, by osoby słabe psychicznie nic nie zrozumiały, tymczasem osoby psychicznie ugruntowane od razu zauważą ograniczenie psychiczne „ betonowców ”.

Kandydatami na tego rodzaju zombi są ludzie, którzy już wcześniej mieli w swojej AURZE różnego rodzaju „skostniałe struktury”, zapaździali w całym swym życiu w nienawiści, agresji, ironicznej złośliwości, bezwzględności, chytrości, pazerności, nie liczący się ze zdaniem innych ludzi. Wszyscy na pewno spotkaliśmy takich osobników w niedalekim otoczeniu, mają te cechy w swoich genach.

Pamiętaj, że fascynacja dla nieznanych energii, czy kosmicznych bytów, może otwierać wrota do opętania przez różnego rodzaju wrogie istoty na poziomie niewidocznym dla ogółu. Żaden kosmita nie przybędzie, by odwalać za ciebie jakąś robotę, czy pomagać, ale chętnie wykorzysta twoje mięso. Niejednokrotnie można zaobserwować, że ten, czy ów miłośnik kontaktów z kosmicznymi inteligencjami ma wczepionego w kark eterycznego robala , który wciska się do środka i opętuje delikwenta.

Facebook